←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nietypowe lagi

Zablokowany

  • +
  • -
adamus113 - zdjęcie adamus113 06.03.2011

Witam
Mam taki problem z serwerem, chodzi o to, że od czasu do czasu występują dziwne lagi, tzn. znika celownik, gdy się strzela nie widać ze ubywa amunicja, a czasem wogóle nie widać jej ilości, gdy ktoś kogoś zabije to nie pokazuje się to u góry i to chyba by było wszystko, po jakichś 3-5 minutach lagi ustępują ale wracają znów po jakimś czasie chyba że z 3 razy zmienię mapę lub zresetuje serwer. Proszę o pomoc : )
Pozdrawiam

Dodano 06 marzec 2011 - 21:18:
Dodam jeszcze że to jest tak jakby opóźnienie , bo do tego nie można pisać na sayu, tzn. po napisaniu nic sie nie wyświetla a jak serwer się odlaguje to nagle wszystkie te wiadomości wyskakują .
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 06.03.2011

Jakieś logi? Z czego serwer? Lokalizacja PL? Od zawsze tak masz?
Odpowiedz

  • +
  • -
rS. - zdjęcie rS. 07.03.2011

Witam
Mam taki problem z serwerem, chodzi o to, że od czasu do czasu występują dziwne lagi, tzn. znika celownik, gdy się strzela nie widać ze ubywa amunicja, a czasem wogóle nie widać jej ilości, gdy ktoś kogoś zabije to nie pokazuje się to u góry i to chyba by było wszystko, po jakichś 3-5 minutach lagi ustępują ale wracają znów po jakimś czasie chyba że z 3 razy zmienię mapę lub zresetuje serwer. Proszę o pomoc : )
Pozdrawiam

Dodano 06 marzec 2011 - 21:18:
Dodam jeszcze że to jest tak jakby opóźnienie , bo do tego nie można pisać na sayu, tzn. po napisaniu nic sie nie wyświetla a jak serwer się odlaguje to nagle wszystkie te wiadomości wyskakują .


Może wina nie stoi po stronie serwera tylko po twojej. Daj więcej informacji jak kolega wyżej napisał (twój serwer? z czego etc)
Odpowiedz

  • +
  • -
adamus113 - zdjęcie adamus113 07.03.2011

A więc kolega ma dedyka, na ktorym ma spora siec serwerow i na pewno wina nie stoi po stronie serwera, bo poza tym to serwer swietnie smiga, malutkie pingi itp. i nie sadze zeby tez z winy amxx bo powylaczeniu to nie ustepuje, zauwazyłem jeszcze ze najczesciej dzieje sie to na mapie de_dust2, w sumie na zadnej innej bynajmniej jak ja grałem nic takiego sie nie dzialo, co do logow to ktore chcecie ? te amxx czy serwera ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 07.03.2011

To i to... ;) Może wgraj ponownie mapy... ;]
Odpowiedz
Zablokowany