←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Nowy
Jaki COD grać?

Zablokowany

  • +
  • -
Casio - zdjęcie Casio 01.03.2011

Witam. Proszę o pomoc. Jaki COD MOD wgrać, żeby ciekawie się grało? Macie jakieś gotowe paczki z tym właśnie modem?
Odpowiedz

  • +
  • -
Casio - zdjęcie Casio 01.03.2011

tak, to zauważyłem już wcześniej ale mi chodzi o takie sprawdzone przez Was, które są dobre. Może masz jakiś konkretny pack cod?
Odpowiedz

  • +
  • -
AmD - zdjęcie AmD 01.03.2011

tak, to zauważyłem już wcześniej ale mi chodzi o takie sprawdzone przez Was, które są dobre. Może masz jakiś konkretny pack cod?

moim zdaniem najlepsze CoD Mody są takie które są w jakimś stopniu unikalne, osobiście nie gram na CoD'ach lecz z doświadczenia wiem że takie najszybciej się rozkręcają...

Jeśli nie potrafisz programować w PAWN oraz nie masz znajomego który potrafi, zostaje ci sięgnąć do kieszeni jeśli chcesz mieć dobrego CoD.
Edycje CoD'a które są ogólnodostępne, nie mają tego 'czegoś' (chodzi mi o rozgrywkę, bo daną wersje może mieć kilka serwerów...)
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 01.03.2011

tak, to zauważyłem już wcześniej ale mi chodzi o takie sprawdzone przez Was, które są dobre. Może masz jakiś konkretny pack cod?


To poczytaj opinie do tych paczek :mellow:
Odpowiedz

  • +
  • -
Casio - zdjęcie Casio 02.03.2011

Tylko, że to opinie są nijakie. Ktoś zadowolony, inny narzeka. Dlatego chcę znać Wasze zdanie.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 02.03.2011

A nasze opinie będą inne ? Każdemu raz coś pasuje, raz nie.
Wiadomo że najlepszy będzie serwer jak od początku przemyślisz jakie wrzucisz pluginy i będziesz je sam dodawał, niż wrzucisz gotowca.
Odpowiedz
Zablokowany