←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Scripting

Locked

  • +
  • -
N0eXiT's Photo N0eXiT 24.02.2011

Witam czytających.

Na początku tego posta proszę się na mnie nie wściekać za to że zadaje takie banalne pytania ale szukałem na forum i nie mogłem znaleźć czegoś odpowiednie w sensie żeby zrozumieć.
Przejdę do rzeczy. Chciałbym nauczyć się właśnie Scriptingu. Tak jak już napisałem to wyżej że nie mogę znaleźć czegoś co mógłbym pojąć. Ze scriptingiem miałem mało do czynienia i chciałbym się go nauczyć.
Jeśli jest osoba która dała by mi jakiś tutorial ewentualnie podpowiedziała by mi co nieco na ten temat byłbym ogromnie wdzięczny.
Quote

  • +
  • -
Zapalka's Photo Zapalka 24.02.2011

Poradników polskich nie ma, jedynie po angielsku. Lecz ja proponuję najpierw nauczyć się C++ żeby mieć pojęcie, a później będzie już łatwiej przejść do Pawna, bowiem te dwa języki nie różnią się wieloma rzeczami. Tutaj masz dwa dobre kursy C++: 1,2
Quote

Zardziol's Photo Zardziol 24.02.2011

widać nikt nie słyszał o kursach na ******
Może i ucząc się c++ łatwo zrozumiesz, ale w c++ chyba nie ma bytów co ?
A o to link do 1 części kursu, jest 7 części :
********

Edited by Abes Mapper, 24.02.2011 15:52.
Quote

FreZZy's Photo FreZZy 24.02.2011

Ja ci radze "Symfonię C++ Standard" Grębosza

tylko uważaj! koniecznie musi być "Standard"!
Quote

  • +
  • -
N0eXiT's Photo N0eXiT 24.02.2011

Ja ci radze "Symfonię C++ Standard" Grębosza

tylko uważaj! koniecznie musi być "Standard"!


Jeszcze jak byś dał jakiś link był bym wdzięczny

Poradników polskich nie ma, jedynie po angielsku. Lecz ja proponuję najpierw nauczyć się C++ żeby mieć pojęcie, a później będzie już łatwiej przejść do Pawna, bowiem te dwa języki nie różnią się wieloma rzeczami. Tutaj masz dwa dobre kursy C++: 1,2


dzięki już zacząłem czytać. Mam nadzieje że trochę do tej głowy wpadnie i się czegoś nauczę.
Edited by N0eXiT, 24.02.2011 22:27.
Quote

FreZZy's Photo FreZZy 03.03.2011

Jeszcze jak byś dał jakiś link był bym wdzięczny


kilka księgarni w polsce ma
Quote

  • +
  • -
diablix's Photo diablix 06.03.2011

Przechodzić z C++ na pawn? Bzdura :P Pawn to może 1/50 standardowego C, nie warto przechodzić z trudniejszych języków na łatwiejsze.
Quote

FreZZy's Photo FreZZy 06.03.2011

zastanów sie co ty w ogóle mówisz :blink:

C++ to podstawa, Biblioteki (moduły) to potęga
Quote
Locked