←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Konto steam

Zablokowany

  • +
  • -
LucKy_skiLL - zdjęcie LucKy_skiLL 09.02.2011

Nie dawno ukradzono mi konto steam wiec napisałem do supportu i dostałem taka wiadomosc:


Hello Michal,

Thank you for contacting Steam Support.

In order to investigate this issue, we must verify your ownership of the CD Key.

Please handwrite your Support Ticket Number 2757-OCBM-0546 on the quick reference card or sticker above the CD Key (the number should not be written on a separate piece of paper or inserted with an image editor) and reply with a digital photo or scan of the CD Key in .jpg format. Please ensure that you submit a full-color image, rather than a photocopy.

If you have any difficulty locating the CD Key on the packaging, please see the following link:
Retail CD Keys - CD-Key - Knowledge Base - Steam Support

Example scans:
http://support.steam...4366/cdkey1.jpg
http://support.steam...4366/cdkey2.jpg

Prosiłbym o przetłumaczenie bo nie zbyt znam angielski
Odpowiedz

  • +
  • -
Agent - zdjęcie Agent 09.02.2011

Chodzi o dostarczenie zdjęcia lub skanu z kluczem cd-key.
Odpowiedz

  • +
  • -
LucKy_skiLL - zdjęcie LucKy_skiLL 09.02.2011

Ok teraz takie pytanie, nie pamietam swojego cdkeya ale mam cdkeya do konta steam brata, to cos pomoże i czy czasem nie zablokują mu konta ?
Odpowiedz

  • +
  • -
dRaq - zdjęcie dRaq 09.02.2011

Jeżeli kupiłeś sam kod i nie wydrukowałeś tego co się wyświetla po aktywacji to lipa, jeśli masz wersję pudełkową, to skan, zdjęcie kodu i im wysyłasz. Odpisują po 2-4 dniach, przysyłając nowe hasło. Sam to przechodziłem :D
Odpowiedz

  • +
  • -
LucKy_skiLL - zdjęcie LucKy_skiLL 09.02.2011

Mam pudełko i cdkeya ale ze steama brata, moze byc?
Odpowiedz

  • +
  • -
Agent - zdjęcie Agent 09.02.2011

Musi to być cdkey z konta, które chcesz odzyskać.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 09.02.2011

A skradli Ci steam'a brata czy Twojego :chory:
Odpowiedz

  • +
  • -
LucKy_skiLL - zdjęcie LucKy_skiLL 09.02.2011

No ale nie pamietam mojego cdkeya, chce tylko wiedziec czy jak dam cdkeya brata to uda mi sie odzyskac konto
Odpowiedz

  • +
  • -
sn1p3r - zdjęcie sn1p3r 09.02.2011

jeżeli masz swoje konto skradzione i nie posiadasz żadnych rzecz które są powiązane z nim tj. zdjęć pudełka kartki z cs-key orginalnej ani nic to niestety nie . Lecz jeżeli twemu bratu ukradli konto tzn. ma wszystko co wymieniłem u góry czego np. ty nie posiadasz to on ma możliwość odzyskania konta po przez orginał cs-key z opakowania bądź kodu licencyjnego przypisanemu zarówno płycie jak i opakowaniu ...
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 09.02.2011

Takie rzeczy trzeba zachowywać. Nawet jak kupujesz samego key'a to przy jego aktywacji masz możliwość wydrukowania go(wraz z innymi informacjami).
A tak to niestety. Nie masz hasła, nie masz key'a, masz tylko(o ile) login. Każdy mógłby tak odzyskać czyjeś konto.
Odpowiedz
Zablokowany