←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Restarty poziomów [Call of Duty]

Zablokowany

  • +
  • -
Klycior - zdjęcie Klycior 10.01.2011

Cześć,

Korzystam z podstawowej wersji moda Call of Duty.
Wszystko działało pięknie, kiedy dokonałem pierwszego restartu LVL poprzez usunięcie plików znajdujących się w katalogu vault, wszystko zaczęło się sypać. Nie wiadomo z jakich powodów restartują się graczom poziomy. W logach HLDS oraz amxx nie ma żadnych błędów. Restarty odbywają się w różnych dniach dla poszczególnych graczy. Przeważnie jest tak że przez parę dni ktoś wbije np lvl 30 a kiedy wróci ma lvl 1.

Czy ktoś pomoże mi pomóc ?
Za podanie poprawnej przyczyny mogę postawić serwer VT nawet 50 slotów na okres 6 miesięcy.
Odpowiedz

Zaszka - zdjęcie Zaszka 11.01.2011

Sie pytam czy dobrze cvary ustawiles?

odblokowales odpowiedni modul nvault?
Odpowiedz

  • +
  • -
Seba. - zdjęcie Seba. 11.01.2011

yyy zrobiłeś delete plików ?
A wgrałeś je chociaż na nowo ?
Może zapisywanie poziomów masz źle ustawione ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Klycior - zdjęcie Klycior 11.01.2011

Nie rozumiem Cię, jak mam wgrać na nowo plik, skoro on sam się tworzy...
Co do modułu to chyba oczywiste bo napisałem wyraźnie że graczom lvl normalnie się nabija a co jakiś czas (parę dni) odbywa się restart.
Cvarów nie posiadam bo są one tylko na EXP'a więc mam ustawione standardowe, a co do zapisu nie rozumiem pytania.
Odpowiedz

  • +
  • -
Gufinsky - zdjęcie Gufinsky 11.01.2011

Wiem, że miałeś wgrywana nową klasę na serwer. Więc ja proponuję usunąć wszystko co związane z tą klasą.
Odpowiedz

  • +
  • -
Klycior - zdjęcie Klycior 11.01.2011

Po co się oddzywasz skoro nie wiesz jak dokładnie było.
Owszem miałem do mojego Coda' dodaną nową jedną klasę lecz klasa została dodana w 100% dobrze bo nie powoduje żadnych błędów. Ponadto serwer działał na tym codzie ponad 5 miesięcy i nie było żadnego restartu. Kiedy zrobiłem sam restart, to restarty towarzyszą mi do dziś.
Odpowiedz

  • +
  • -
hedo - zdjęcie hedo 11.01.2011

Wejdz do pliku swojego COD MOD-a (np. QTM_CodMod.sma) i poszukaj vault bedzie tak: vault ('nazwa pliku vault') Jakos tak, albo podobnie i tam gdzie nazwa pliku vault daj np. CodMod110111 I ponowna kompilacja może coś pomoże :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Klycior - zdjęcie Klycior 11.01.2011

hedo nie chciałbym zrestartować graczom ponownie poziomów więc zapytam, strzelasz z tym czy też tak jest że może to pomóc ?
Odpowiedz
Zablokowany