←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[STEAM] Przycinająca myszka w grze

Locked

  • +
  • -
filu12's Photo filu12 08.01.2011

Witam!
Niedawno (2 dni temu) robiłem formata mojemu PCkowi i jest problem. Oczywiście nie mam "idealnego" sprzętu, ale przed formatem wszystko działało dobrze. Oprogramowanie, które zawsze instaluję, to Windows XP. Ok, wrócę do problemu. Chodzi o "przycinającą" się myszkę. Działa ona normalnie na pulpicie, w internecie itp., tylko w CS (steam) szwankuje. Próbowałem Mouse Fix'a, oczywiście wynik negatywny. Mam kartę graficzną Radeon 9200 SE i próbowałem też wyłączać proces Ati2evxx.exe, oczywiście użyłem opcji, żeby zawsze był ten proces wyłączony i dalej bez skutku. Próbowałem też zmienić priorytet na niski ikonki ze steam'em i dalej nic z tego. Też słyszałem, że można zmienić też priorytet ikonki skrótu do CS, ale jak klikam prawym na tę ikonę, daję właściwości, to nie ma tam "Element docelowy", tylko jest "Adres URL: steam://rungameid/10" i nie wiem jak to zmienić. Poradzicie coś innego? Robiłem tego formata, bo miałem przeciążony dysk twardy i chodził jakby chciał, a nie mógł... Cieszyłem się, że normalnie będę grał, HS'y pykał, a tu myszka stanęła mi na drodze. Próbowałem zmienić myszkę i dalej nic z tego. Proszę o pomoc. Oczywiście dam reputa/pomógł.

Dodano 08 styczeń 2011 - 17:41:
Refresh.

Proszę o pomoc.
Quote
Locked