←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z AMXBANS

Locked

  • +
  • -
filu12's Photo filu12 06.01.2011

Witam!
Razem z kolegą mamy własną sieć i właśnie chodzi o bazę danych. Kiedyś miałem stronkę na xaa.pl, lecz postanowiłem zmienić hosting na zwykły, bez żadnych końcówek (właśnie na xaa.pl amxbans działało normalnie). Wybrałem az.pl (wziąłem domenę darmową na rok [cs-frags.pl]) i wszystko ładnie chodzi. Mam phpbb by przemo, przeróżne szablony, ale to wszystko działa normalnie. Już kilka razy zmieniam wersję/paczki amxbans i ciągle bezskutecznie. BD założyłem w cPanel az.pl i na mojej bazie próbowałem zrobić amxbans. Dałem mój adres ip stronki i serwera (bez portu) do zdalnych połączeń mysql w cPanel i normalnie zainstalowałem amxbans na stronce. Po zakończeniu instalacji wyskoczyła biała strona, ale poczytałem trochę i wiem, że to wina fuctions.inc.php. OK, podmieniłem ten plik, wszystko hula. Dodałem serwer na stronce w zakładce "Serwery" (ciągle mówię o amxbans) i na serwerze w sql.cfg ustawiłem wszystko jak należy. Moduły potrzebne włączyłem. Po zrestartowaniu serwera chciałem kogoś zbanować i tak nawet się powody banów nie pokazały, a jak wpisałem własny, to i tak nic. Myślę, że nawet na az.pl da się to amxbans zrobić, tylko proszę o jakieś rady. Proszę o pomoc!
Quote

  • +
  • -
MafiaDL's Photo MafiaDL 06.01.2011

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
AMX Mod X -> Problemy z pluginami
do
Mody -> AMXBans -> Problemy
Quote

Adminek AMXX.PL's Photo Adminek AMXX.PL 06.01.2011

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: http://amxx.pl/regul...alu-t26194.html

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked