←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

najlepszy gracz

Locked

  • +
  • -
blaher's Photo blaher 14.11.2008

szukam pluginy po polsku ktory pokazuje co runda najlepszego gracza serwera, tj ile ma fragow. nigdzie nie moge znależć, albo zle pytanie w google zadaje po prostu :) pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
MafiaDL's Photo MafiaDL 14.11.2008

pobaw sie w statystykach serwera

amxmodmenu 9 > 6
Quote

  • +
  • -
blaher's Photo blaher 14.11.2008

hehe, to ja wiem, chodzi mi o napisz w sayu najlepszy gracz czy cos takiego, widzialem taki plugin na serwerze ale nie moge go znależć.
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 14.11.2008

może i jakieś bonusy dla najlepszego znaczy koncert życzeń
Quote

  • +
  • -
blaher's Photo blaher 14.11.2008

nie chodzi mi o koncert zyczen ani o nic takiego, tylko o to zeby co runde w say na dany kolor pokazywalo gracza ktory prowadzi z najwieksza iloscia fragow !!!
Quote

  • +
  • -
wizu's Photo wizu 14.11.2008

Nie krzycz, bo tryb rozkazujący nic Ci tu nie pomoże. Prawdopodobnie ktoś Ci napisze taki plugin od zera, bo jakoś nie kojarzę, aby był dostępny. Tak wiec staraj się być miły :)
Quote

  • +
  • -
blaher's Photo blaher 14.11.2008

zle chyba moja wypowiedz odebrales :) chodzi mi dokladnie zeby plugin pokazywal w sayu na bialo
Najlepszy gracz : NICK Fragow XX Smierci XX ... z gory wszystkim dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
wizu's Photo wizu 14.11.2008

Najlepszy gracz jak ma być liczony? Ten kto ma najwięcej fragów? Czy ten kto ma największą różnice między dedami i fragami? Czy może jeszcze jakoś inaczej?
Quote

  • +
  • -
blaher's Photo blaher 15.11.2008

ten ktory ma najwiecej fragow zeby byl pokazany w ten sposob :

Najlepszy gracz : NICK, Fragi : XX, Smierci : XX.
Quote

  • +
  • -
Aras. ?'s Photo Aras. ? 15.11.2008

pobaw sie w statystykach serwera

amxmodmenu 9 > 6


On ma racje.. pobaw sie w tym.. ja mam wlasnie to i good.. ;)
Quote

  • +
  • -
blaher's Photo blaher 21.11.2008

nie chodzi o to, jw. ktos kto umie pisac pluginy bardzo szybko by to napisal.....
Quote
Locked