←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z amxx

Zablokowany

  • +
  • -
Vinion - zdjęcie Vinion 19.12.2010

Witam

Napotkałem 2 problemy przy instalacji amxx.

1. Mam steama i chciałem zainstalować amxx 1.8.1 z installera ale zaznaczam to pierwsze (by wyszukało folderu itd.) klikam i wyskakuje mi ze niemam steama. Co jest?.

2. Nazwijmy to kontynuacją. Instaluje ns i amxx na niego wybieram to ostatnie z 1tabelki i wskazuje mu folder ns cs gdzie ma hlds. Teraz wchodzę w addons/amxmodx/config/users.ini otwieram go notatnikiem i szukam wpisu steam 0:0_... i zmieniam go na swój steam id. odsyłam hlds i wbijam na serwa. w konsoli wpisuje komendę amxmodmenu i zwala mi uknowd comend. Wie ktoś co zrobiłem nie tak.

Jestem lakiem dopiero zaczynam.Dam plusa temu kto pomoże i ruszy to. A chce postawić serwer dr może mi ktoś wytłumaczyć jak go postawić, zainstalować pluginy itp. proszę i z góry dziękuje.

___________________
sory za błędy ale pisałem z komy :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Vinion - zdjęcie Vinion 19.12.2010

No znalazłem poradnik jak zainstalować przy pomocy installera ale mi nie znajduje steama a jak sam wskaże mu folder i w users.ini zmienię steam id na mój i wbijam na serwa to pokazuje jak wpisze amxmodmenu ze nimam amxx^a a odpalalem przez hlds.

jeśli podajecie linki to dokładniej a nie do menu gdzie nic nieznajdę
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 19.12.2010

Zainstalowałeś w ogóle dedicated server poprzez steam ? Pokaż screeny jak instalujesz
Odpowiedz

  • +
  • -
Vinion - zdjęcie Vinion 19.12.2010

Jutro dam bo z komy stukam.

___________________________________________

Edit:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dodano 23 grudzień 2010 - 11:26:
Refresh
Użytkownik Vinion edytował ten post 20.12.2010 21:10
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 24.12.2010

A zainstalowałeś ze STEAM'a Steam Dedicted Serwer? :D
To nie NS, że pakujesz to do folderu z Cs'em... :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 24.12.2010

Umiesz czytać po angielsku ?
"Nie uruchamiałeś jeszcze dedicated serwer. uruchom go przynajmniej raz przed instalacją amxmodx'a"
Odpowiedz

  • +
  • -
Vinion - zdjęcie Vinion 24.12.2010

Ok spróbuję.

Dodano 24 grudzień 2010 - 15:23:
Niemoge go uruchomić wyskakuje ze niema pliku steam.dll a jak kopiuje plik z głównego folderu steam to nie rusza.
Odpowiedz

  • +
  • -
sharkowy - zdjęcie sharkowy 24.12.2010

W folderze Steam masz Steam.dll, kopiujesz ten plik do Steam/steamapps/twoje konto/counter-strike/ i odpalasz HLDS.

Musi działać.
Odpowiedz

  • +
  • -
Vinion - zdjęcie Vinion 28.12.2010

No w ogóle niemogę odpalić tego hlds jak by był już włączony.A na to wpadłem trochę wcześniej.
Odpowiedz
Zablokowany