←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Panel logowania (Strona HTLM)

Zablokowany

  • +
  • -
false - zdjęcie false 30.11.2010

Robilem stronke w html'u i duzo juz mam ale chcialbym dorobic do tego panel logowania z zapisem na baze sql. Polecicie jakis fajny? Wiem ze na googlach jest tego baardzo duzo ale nie wiem co wybrac bo zaczynam i jak to wszystko ze soba polaczyc ;P
Odpowiedz

  • +
  • -
Kusek - zdjęcie Kusek 30.11.2010

hmm, chodzi Ci o taką rejestracje, logowanie tak?
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 30.11.2010

o ile pamiętam to ostro miałeś sie uczyć programowania, a tymczasem prosisz o gotowce... widze że masz ambicje
Odpowiedz

  • +
  • -
false - zdjęcie false 30.11.2010

hmm, chodzi Ci o taką rejestracje, logowanie tak?

tak

o ile pamiętam to ostro miałeś sie uczyć programowania, a tymczasem prosisz o gotowce... widze że masz ambicje


ambicje mam, html pojalem w godzine i juz zaczalem robic fajna stronke, bardzo przepraszam ze nie jestem pojac w 1h tak jak Ty skryptow PHP czy JavaScript.. Tak bardzo mi przykro :/
Odpowiedz

  • +
  • -
Kusek - zdjęcie Kusek 30.11.2010

Skrypty rejestracji i logowania ;-)

takie same dziwne pytanie xD ^^



A teraz przyjmij przeprosiny xD
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 30.11.2010

pokażesz stronkę ?
Odpowiedz

  • +
  • -
false - zdjęcie false 01.12.2010

pokażesz stronkę ?


jak skoncze to Ci wysle na pw, ale jeszcze szukam tego skryptu i buttony robie na Photoshopie ;P nie bedzie to zadna rewelka ale na poczatki moze styknie
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 01.12.2010

nie mogę się doczekać :)
Odpowiedz

  • +
  • -
baku - zdjęcie baku 01.12.2010

Jednak ja osobiście uważam, że html w godzinę się nie nauczyłeś.
Stronę pewnie zaczynałeś od jakiegoś darmowego szablonu następnie go przerabiałeś wraz ze stroną KURS HTML.
Używasz wszystkiego co jest już gotowe także - nigdy się nie nauczysz.
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 01.12.2010

daj spokój, niektórzy HTML maja na studiach, ja tej 1h w ogóle nie brałem pod uwage :D
Odpowiedz

  • +
  • -
false - zdjęcie false 02.12.2010

Jednak ja osobiście uważam, że html w godzinę się nie nauczyłeś.
Stronę pewnie zaczynałeś od jakiegoś darmowego szablonu następnie go przerabiałeś wraz ze stroną KURS HTML.
Używasz wszystkiego co jest już gotowe także - nigdy się nie nauczysz.


no z tym 1h to na pewno przesadziłem, wiadomo. Nie uzywam gotowcow, np. panel logowania pisze swoj na podstawie innych, tak samo system newsow i panel administratora. Jakos mi idzie. Layout robie swoj i sam koduje.
Odpowiedz
Zablokowany