←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

VIP plugin

Zablokowany

  • +
  • -
aka - zdjęcie aka 27.11.2010

Szukam pluginu VIP, lub jeśli nie ma proszę o zrobienie.
Chciałbym aby vip:
- miał 120 hp
- multijumpa (3skoki)
- szybsze bieganie (o 20%)
- 400$ za zabicie
- 500$ za zabicie HS
- 10hp za zabicie
- 15 hp za zabicie HS
- Wyświetlanie wiadomości w hud jeżeli admin wejdzie na serwer, co jakis czas pokazywanie aktualnej listy vipow którzy sa na serwerze.
Odpowiedz

gameman - zdjęcie gameman 06.12.2010

Sprawdż ten plugin:
Vip Plugin 3.0 Final - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

i to:

[VIP] Ultimate Hot v2.7 - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Użytkownik gameman edytował ten post 06.12.2010 18:12
Odpowiedz

  • +
  • -
aka - zdjęcie aka 07.12.2010

chodzi mi KONKRETNIE o te rzeczy które podałem...
Odpowiedz

gameman - zdjęcie gameman 07.12.2010

kolego tam sa cvary do tego pluga i mozesz sobie zmieniac kase za headshot i tego jumpa tez w ktoryms znalezc mozna wiec nie musisz od razu pisac z duzych liter bo to mnie nie wysraszy :P

wpisz w google VIP Plugin i szukaj tego ktory cie interesuje jezeli nieznajdziesz to wtedy dopiero pisz tutaj bo sadze ze w ogóle niechcialo ci sie szukac i wolisz zeby ktos ci to od razu podal no kolego google nieboli, watpie ze ktos za ciebie bedzie szukal z 30min takiego pluga jak ty chcesz bo nic za to niedostanie.
Odpowiedz

  • +
  • -
aka - zdjęcie aka 07.12.2010

nie umiem, nie przerabiam, a duże litery... jakoś tak odruchowo : )). Tak więc proszę o gotowy plugin. (Oo, podkreślenie będzie lepiej)
Odpowiedz

gameman - zdjęcie gameman 08.12.2010

Hmm... odpowiem ci tak, chcesz to mozesz czekac miesiac az ktos ci tu pomoze lub napisac w dziale scripting o przerobke jakiegos pluginu VIP zeby dzialal tak jak chcesz i czekac tylko 1 dzien lub krocej lub najlepiej plakac i nic nie robic.
Odpowiedz
Zablokowany