←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Dubluje sie lvl

Zablokowany

  • +
  • -
Loniu - zdjęcie Loniu 03.11.2010

Witam mam problem odnośnie diablo moda tzn, co jakis czas graczom dubluje sie lvl , wygląda w bazie to tak ze jak mam w mozie 16 klas to czasem zrobi graczowi 32 2x po 16 mam parę błędów wiec podaje w zalaczniku

proszę o pomoc

Załączone pliki

  • Załączony plik  bledy.txt   3,75 KB   129 Ilość pobrań

Użytkownik Loniu edytował ten post 20.11.2010 22:58
Odpowiedz

  • +
  • -
Złotówka - zdjęcie Złotówka 03.11.2010

Daj lepiej swoje sma.
Odpowiedz

  • +
  • -
Loniu - zdjęcie Loniu 08.11.2010

Wybacz wole komus zaufanemu podac sma, tak jak moderator czy H@ sorry zrozum za duzo sie narobiłem przy tym by publikować
Odpowiedz

  • +
  • -
DaddyKuba - zdjęcie DaddyKuba 09.11.2010

To chcesz żebyśmy Ci pomogli a Ty mówisz że nie dasz *.sma
Człowieku ogarnij się, i pisz zlecenie płatne do jakiegoś skryptera.
Odpowiedz

  • +
  • -
Loniu - zdjęcie Loniu 09.11.2010

a czytać umiesz? Napisałem Moderatorowi i H@, wiadomo skad masz tyle postow
Użytkownik Loniu edytował ten post 09.11.2010 07:50
Odpowiedz

  • +
  • -
Damex - zdjęcie Damex 21.11.2010

Na pewno ci ktoś pomoże ... Człowieku tak jak dasz im sma To oni sprawdzą linijkę błędów i będzie wiadomo co poprawić ...
a tak to raczej ci nikt nie pomoże...
Odpowiedz

  • +
  • -
Szymon035 - zdjęcie Szymon035 23.11.2010

On chce dać komuś zaufanemu. Nierozumiecie? Wy sobie naprawicie jakiś błąd i diablo będzie wasze. A on się tyle narobił przy temu że nie chce tego publikować. Jak wam by się tak zepsuło dali byście jakiemuś nowemu kolesiowi?
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 23.11.2010

On chce dać komuś zaufanemu. Nierozumiecie? Wy sobie naprawicie jakiś błąd i diablo będzie wasze.

Skoro chce aby ktoś mu pomógł, to raczej bez sma nikt tego nie zrobi, a zaufany jak dla mnie nie oznacza admin czy moderator ^^

A on się tyle narobił przy temu że nie chce tego publikować. Jak wam by się tak zepsuło dali byście jakiemuś nowemu kolesiowi?

Jak sobie sam robił to niech sam sobie naprawi. A jak by mi się zepsuło to bym sam sobie naprawił, bo moda już ogarnałem dobrze.

Same pokazanie błędów nic nie da, czyli bez sma lub też większego kodu z części błędu, nie ma praktycznie pomocy, bo przecież nikt nie jest jasnowidzem, a nie wydaje mi się też, że już się zlecą tutaj moderatorzy i admini, aby pomóc komuś... nie chce pomocy normalnych userów, to po co w ogóle ten temat?
Odpowiedz

FreZZy - zdjęcie FreZZy 23.11.2010

oesuuuuuu... to daj bez klasy i itemków -.-
Odpowiedz
Zablokowany