←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zakończenie rundy gdy cała drużyna znajdzi...

Zablokowany

  • +
  • -
Harsay - zdjęcie Harsay 01.11.2010

Witam.

Czy jest możliwe stworzenie funkcji która powodowała zakończenie rundy gdy np. wszyscy CT znajdą się w podanym miejscu?

Z góry dziękuję oraz zapewniam że wynagrodzę :)
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 01.11.2010

hmm sprawdzić czy gracze znajdują się w danym obszarze to nie problem ale z wywołaniem zakończenia rundy może już być problem chyba że ci odpowiada zabicie ct/tt
Odpowiedz

  • +
  • -
Ortega - zdjęcie Ortega 01.11.2010

Zakończenie rundy, zobacz sobie plugin od Arkshine, Round Terminator, tam są patche do pamięci, które wywołują zakończenie rundy. Wymagany steam serwer i moduł Orpheu.
Odpowiedz

  • +
  • -
Harsay - zdjęcie Harsay 01.11.2010

hmm sprawdzić czy gracze znajdują się w danym obszarze to nie problem ale z wywołaniem zakończenia rundy może już być problem chyba że ci odpowiada zabicie ct/tt


Zabicie TT mi odpowiada. Mogę Ciebie poprosić o kodzik? :)

Zakończenie rundy, zobacz sobie plugin od Arkshine, Round Terminator, tam są patche do pamięci, które wywołują zakończenie rundy. Wymagany steam serwer i moduł Orpheu.


Source tego pluginu posiadam ale przyznam szczerze że jeszcze nic nie próbowałem robić w stronę orpheu, więc na ten moment odpuszczę... :confused:
Użytkownik Harsay edytował ten post 01.11.2010 16:53
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 03.11.2010

nie musisz nic z orp robic instalujesz plugin i modul + sygny a do zakonczenia rundy uzywasz natywu
Odpowiedz

  • +
  • -
R3X - zdjęcie R3X 03.11.2010

Stwórz folder configs/EscapeZone/ i daj mu prawo do zapisu (chmod 600)

ez_create - ustaw strefe
ez_edit - modyfikuj strefe


ustań na środku pola gdzie CTki mają uciekać i wpisz w konsoli ez_create; dzięki menu dopasujesz sobie rozmiar strefy (uważaj na 0.8s opóźnienia w malowaniu otoczki czerwonej)

Załączone pliki

Odpowiedz
Zablokowany