Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z menu po dodaniu nowej klasy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ZiuTeK

    Wszechwiedzący

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:507
  • Lokalizacja:inąd
Offline

Napisano 29.10.2010 18:12

Witam, mam diablo 5.9l, do tej pory wszystko chodzilo bez problemu ale cos mnie podkusilo zeby dodac nowa klase.
Skorzystalem z poradnika GoQ
[Tutorial] Latwe dodawanie klas + nowe menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
i po kilku dniach zaczzely sie problemy, ludziom nie rosnie exp. Sprawdzam w phpmyadmin i o ile wczesniej co jakis czas tworzyly sie zdublowane wpisy w bazie dla niektorych osob tak teraz wszyscy uzytkownicy w bazie maja zdublwany wpis dla pierwszej klasy.
Wczoraj myslalem, ze to moze przez zmiane nicku, ze chociaz jest plugin ktory to blokuje to pewnie jakas osoba zmieniala nicka i to pewnie dlatego ale dzisiaj gdy zagladnalem do bazy i zobaczylem ze wszyscy maja zdublowany ten wpis to juz nie wiem co jest grane.
Dodatkowo co jest dziwniejsze, niektorzy ludzie moga grac i im leci dalej exp a czesc z nich zglasza swoj problem na forum.
Czy ktos wie co moze byc przyczyna tego problemu? Moze ten kod na dodawanie klasy jest wadliwy ?
Wszelkie pomysly i uwagi mile widziane.
Prosilbym tez o ile ktos z forumowiczow ma dodane dodatkowe klasy o informacje w jaki sposob je dodawal, jakiego menu uzywal (najlepiej link do tutorialu)
Jesli ktos sie zna na msql to interesuje mnie rowniez jak sformulowac zapytanie do bazy, zeby wszystkim uzytkownikom usunac zdublowany wpis dla maga, czyli dla klasy z numerem 1, serwer jest 2protokolowy i zapis expa na nick.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych