←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak zapełnić serwer graczami?

  • +
  • -
PinkyPunky - zdjęcie PinkyPunky 29.10.2010

Witam, mam problem!
Jakiś czas temu dołączyłem do sieci (****) . Każdy z serwerów jest w miarę zapełniony prócz mojego pustkami świecącego diablo. Dawałem reklamy serwera zanim dołączyłem na wielu forach i grało po 10 osób teraz nie gra nikt . Proszę o podpowiedzi lub pomoc w reklamowaniu ,
Pozdrawiam ;)
Odpowiedz

MASS - zdjęcie MASS 29.10.2010

Te całe Diablomody to jest profanacja Counter Strike'a :zle: Zmień mod na inny, a jeśli już Ci tak na nim zależy to reklamuj na STEAM nie wiem stwórz jakąś grupę i zapraszaj do niej ludzi do tego ułóż sobie jakąś ładną reklamę którą umieszczał byś na innych forach no i zainwestuj w reklamy adtaily.com takie jak tu na forum, które są tanie, a dają spore korzyści bo jednak to forum ma bardzo dobre statystyki.
Odpowiedz

  • +
  • -
Milek - zdjęcie Milek 30.10.2010

Popros H@ sieci o przekierowanie graczy na TWoj server jak jego bd FULL :)
Odpowiedz

  • +
  • -
KiLLiaN - zdjęcie KiLLiaN 01.11.2010

To co milek napisal jest bardzo dobre ja poprosilbym jeszcze h@ sieci zeby dal na serwery plugin /serwer
Odpowiedz

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 01.11.2010

Reklamy to podstawa .. Jest tyle sieci serwerów, ciężko założyć konto, napisać ładnego posta z reklamą, i zdobyć graczy ?

Drugim warunkiem jest serwer, i to co na nim jest, gdyż jak gracz wejdzie, i zobaczy że nic tam nie ma ciekawego, to od razu "da se siana" ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Magnetix - zdjęcie Magnetix 01.11.2010

Umawiasz się z kolegami na promowanie serwera. O danej godzinie wbijać np. w 6 i każdy zaprasza od siebie znajomych i gitara gra.
Odpowiedz

MARIO2010 - zdjęcie MARIO2010 11.12.2010

Ja też własnie powoli rozkręcam serwery a słyszałem o sposobie reklamowania na youtube to działa ??
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 11.12.2010

Ja też własnie powoli rozkręcam serwery a słyszałem o sposobie reklamowania na youtube to działa ??

Jak zrobisz dobry filmik, to coś tam może i działa, ogólnie wszystkie sposoby jakoś w swój sposób wpływają na rozkręcenie serwera(ów).
Odpowiedz

  • +
  • -
Kusek - zdjęcie Kusek 11.12.2010

najlepsze jest zmuszanie, graj albo zgiń! xD


zrób jakieś konkursy xD
Odpowiedz