←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Prawa autorskie stron www

Zablokowany

  • +
  • -
dude123 - zdjęcie dude123 20.10.2010

Mam pytanie, czy jak ktoś wystawił stronę do ściągania (np. patrykspec) to, czy po jej ściągnięciu można zmienić np. autora pracy z np. patrykspec na np. ja? I czy jak się już zmieni to jest to w pewien sposób karalne prawnie?
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 20.10.2010

z tego co wiem to w kodzie jest napisane że nie wolno o_O jeśli AUTOR tego żąda to tak ma być! a jeśli ci to nie odpowiada to sam sobie zrób szablon od Zera i w tedy udostępnij komuś a ktoś sobie zmieni nazwę AUTORA bez twojej zgody pomyśl jak byś się w takiej chwili czuł ?
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 20.10.2010

zależy na jakiej licencji autor to udostępnia ale licencje dotyczą tylko treści zmieniać autora nie radziłbym
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 20.10.2010

Boże co za dzieci nawet nie chcą uszanować praw autora tylko juz zmieniać na swoje... <sciana> Style PSpec'a są udostępniane do używania pod zakaz zmiany autora... Zawadza ci ze styl zrobił on a nie twoja sieć ?....
Odpowiedz

pAC - zdjęcie pAC 20.10.2010

Od 1 września 1998 r., kiedy wszedł w życie nowy kodeks karny, zmianie uległy terminy przedawnienia, wynosiły one odpowiednio 1 rok i 3 lata.
Ponadto, właściciel praw autorskich może pozwać cię i opłaty za naruszenie i strat roszczenia.Ale to juz w przypadku plagiatow.Uslogodawca moze zablokowac konto ;)
Odpowiedz
Zablokowany