←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Dodawanie klas bez resetu.

Locked

  • +
  • -
kiver's Photo kiver 16.10.2010

Witam mam takie pytanie, czy jak dodam nowe klasy i ludzie mają już powbijane lvl'e to będą jakieś "powikłania?".
Bo posiadam serwer i ma straszne opóźnienia niby nie od winy COD'a, ale mam 3 opcje do rozważenia albo jakiś plugin mi opóźnia serwer, albo hosting ( w co wątpie ), albo właśnie to ;]

Oczywiście chodzi mi o COD'a ;P

Tzn. chodzi mi o to czy spotkał już się z takim przypadkiem lagowania serwera przez właśnie takie coś
Edited by kiver, 16.10.2010 20:58.
Quote

  • +
  • -
MieTeK_'s Photo MieTeK_ 16.10.2010

Witam mam takie pytanie, czy jak dodam nowe klasy i ludzie mają już powbijane lvl'e to będą jakieś "powikłania?".


Jak będziesz tylko dodawał klasy to pewnie nic się nie stanie ;P
Quote

  • +
  • -
kiver's Photo kiver 17.10.2010

Pewnie ...
Czekam na odpowiedź która potwierdzi mi to w 100%
Quote

CiapeR Cs-Fifka's Photo CiapeR Cs-Fifka 17.10.2010

Jeżeli ludzie mają już lvl i dodasz NOWE KLASY nie zmodyfikujesz obecnych nic się nie stanie w 100%.
Quote

  • +
  • -
kiver's Photo kiver 17.10.2010

Dzięki ;] Stawiam +

Aha jeszcze jedno :P

Jak zmienię nazwę tej klasy np. rambo na nazwę własną to wtedy może się coś stać?
Edited by kiver, 17.10.2010 08:53.
Quote

CiapeR Cs-Fifka's Photo CiapeR Cs-Fifka 17.10.2010

Nie Powinno Tylko pamiętaj Nazwe Klasy zmieniasz w trzech miejscach mogę ci to zrobić.
Quote

  • +
  • -
kiver's Photo kiver 17.10.2010

Wiem wiem, umiem wszystko, tylko mi serwer cholernie co jakiś czas opóźnia i pokoleji wykluczam możliwośći... Jeszcze zostały mi 2 patenty albo roundsound, albo hosting.

No nic ;] Dzięki.
Quote

CiapeR Cs-Fifka's Photo CiapeR Cs-Fifka 17.10.2010

a z czego masz hosting może to coś innego lub masz zawalony niepotrzebnymi pluginami i zżera ci procesor. miejsce itp
Quote
Locked