←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zakładka serwer oraz poziomy adminów strony

Locked

  • +
  • -
M4G!K's Photo M4G!K 16.10.2010

Witam

Wersja amxbans: GM Amxbans 1.4
Nie podaję więcej informacji, ponieważ problem leży po stronie weba a nie serwera gry.

Dobrze, więc 1 problem - wchodząc w zakładkę "Serwer", która jest w górnym menu strony wyskakują mi takie oto błędy.

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/xxx/public_html/banlist/view.php on line 160

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/xxx/public_html/banlist/view.php on line 161

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/xxx/public_html/banlist/view.php on line 163

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/xxx/public_html/banlist/view.php on line 163
Error running query:


Linie w view.php

160- $stats[total]		= mysql_num_rows( mysql_query("SELECT bid FROM ".$config->db_prefix."_bans") ); 
161- $stats[permanent]	= mysql_num_rows( mysql_query("SELECT bid FROM ".$config->db_prefix."_bans WHERE ban_length = 0") ); 
163- if( !$stats_query ) die( 'Error running query: ' . mysql_errno( $stats_query ) . ' ' . mysql_error( $stats_query ) );


Drugi problem - gdy stworzę np. drugi poziom adminów na stronie i dodam im tylko opcję odbanowywanie, edytowanie banów, banowanie i stworzę użytkowników na ten poziom to wtedy każdy użytkownik, który wejdzie na stronę amxbans jest zalogowany na osobę, która ma poziom 2 - wyloguje się to jest zalogowany na drugą osobę, która ma poziom 2 i aż do końca aż "zabraknie osób, które mają poziom 2".


Z góry bardzo dziękuję za pomoc, jeżeli podałem zbyt mało informacji to przepraszam.
Pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
Szyfrant's Photo Szyfrant 16.10.2010

usuń pliki i wgraj je na nowo

Napisz jaki hosting
Quote

  • +
  • -
M4G!K's Photo M4G!K 17.10.2010

Po reinstalacji nadal loguje automatycznie na użytkownika, który ma inny poziom niż 1.
Problem z zakładką serwer nadal jest, tzn. taki błąd wyświetlał mi się wcześniej, później przekształcił się w błąd podany w 1. poście.

Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /home/xxx/public_html/banlist/include/rcon_hl_net.inc on line 646

Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /home/xxx/public_html/banlist/include/rcon_hl_net.inc on line 646


// Hosting webdb.pl
Edited by M4G!K, 17.10.2010 10:26.
Quote

  • +
  • -
Szyfrant's Photo Szyfrant 17.10.2010

usun bazę lub zrób nową i zaisntaluj gm na nowo
Quote

  • +
  • -
M4G!K's Photo M4G!K 17.10.2010

Więc tak na nowej czystej bazie wszystko ok, ale gdy dodam stare rekordy banów lub serverinfo to z powrotem ten problem występuje - niestety te rekordy muszą być dodane więc jestem w kropce.
Quote

  • +
  • -
Szyfrant's Photo Szyfrant 17.10.2010

serverinfo


PO CO CI serverinfo?? Serwery same sie dodadza po zmianie mapy albo resecie pfff
Quote

  • +
  • -
M4G!K's Photo M4G!K 17.10.2010

No właśnie dodadzą się i będzie występował ten problem :)
Quote

  • +
  • -
Szyfrant's Photo Szyfrant 17.10.2010

nei rozumiem mowisz ze jak dodasz serverist rekord to sie bład pokazuje .. to nei dodawaj tego rekordu

bany tez nie tylko exportuj je potem
Quote

  • +
  • -
M4G!K's Photo M4G!K 17.10.2010

Powodują to rekord bany lub serverlist, więc rekordy serverlist dodadzą się same i znów będzie występował ten problem.
Czy bany exportuje teraz czy potem, co za różnica?
Edited by M4G!K, 17.10.2010 17:28.
Quote

  • +
  • -
Szyfrant's Photo Szyfrant 17.10.2010

skad wiesz ze bedzie?
Quote

  • +
  • -
M4G!K's Photo M4G!K 17.10.2010

Bo już tak zrobiłem niestety ;/

// Rozwiązałoby problem możliwość odbanowywania przed adminów, tj. z poziomu serwera np. wpiszemy amx_unban "SteamID" i się unbanuje, w starym amxbans tak było a w tym nie wiem jak to zrobić.
Edited by M4G!K, 17.10.2010 20:01.
Quote
Locked