←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXBans na AmxModX 1.81 nie ładuje powodów...

Locked

  • +
  • -
bartek124's Photo bartek124 21.10.2008

Witam.

Zainstalowałem AMXBans 5 na AmxMod X 1.81 i... działa, ale nie ładuje powodów banów, nie wiem czemu. Mam menu banowania -> wybieram gracza -> wybieram czas -> i tu klapa, jest tylko CUSTOM i POWRÓT. Powody banów mam uzupełnione w AMXBans. Wiecie co może być powodem takiego stanu? Aha, w AMXBans, w zakładce servery mam też takie coś: 21-10-08 09:50, a sprawdzałem przed chwilą. Czy to może jakies problemy z połączeniem, czy cuś, ale chyba na początku działało, skoro są 2 bany dane poprawnie: bany.cs-kolaczyce.pl.

Wie ktoś ocb?

Pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
Sevecio's Photo Sevecio 21.10.2008

wiesz co na amx mod x 1.8.1 mam taki sam problem z mini_bans v0.4 zrobiony przez sebe... dodaje 7 powodow w amxx.cfg i jak biore amx_banmenu to moge tylko wybrac gracza i czas banu i jak klikne ok to nie mgoe zadnego powodu podac... moge to robic tylko za pomcoa konsoli, tzn. amx_ban "nick" "czas bana" "powod"
Quote

  • +
  • -
bartek124's Photo bartek124 21.10.2008

Nie mialem okazji korzystac z minibans, ale skoro tez tak jest to znaczy ze wina po wersji amx-a lezy :/. Wie ktos jak to naprawic? Downgrade wersji serwera raczej nie ma sensu.

Pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
Saper's Photo Saper 22.10.2008

Powody banów mam uzupełnione w AMXBans.

na stronie www ??? tam dodales powody banow ??
Quote

  • +
  • -
bartek124's Photo bartek124 22.10.2008

Tak, dokladnie tam.
Quote

  • +
  • -
choyrack's Photo choyrack 22.10.2008

Mi tam bardzo ładnie działa na AMXX 1.81 z tym, że moduł mysql mam z wersji 1.76d :-)
Quote

  • +
  • -
Saper's Photo Saper 23.10.2008

Tak, dokladnie tam.


To usun z tamtad wszystkie powody i zrestartuj server....
Quote

  • +
  • -
lastone's Photo lastone 23.10.2008

Piszac dziala masz na mysli ze pod spodem pisze Amxbans 5.0, czy wpisywales w custom jakis powod i dales bana? Jezeli nie to sprawdz, skoro nie laduje statycznych powodow bana to prawdopodobnie w ogole nie laczy sie z baza od amxbans a w takim przypadku nie da bana.
Quote
Locked