←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Pare problemów diablo mod.

Zablokowany

  • +
  • -
zbyszeq - zdjęcie zbyszeq 01.10.2010

Witam tak jak w temacie mam pare problemów:

1. Dostałem od kolegi diablo new klasy itemki itp., lecz mam problem z 1 klasą ponieważ posiada ona 2 skoki w powietrzu. Problem ten polega na tym że gdy wejde na serwer i wybiore klase tą z tymi skokami to można skakać lecz juz w nastepnej rundzie znowu samo sie pokazuje klasa i gdy znów ja wybiorę już skakać się nie da.

2. Mam 2 klasy premium lecz że dostałem od kolegi to nie umiem pozmieniać. Dziwnie jest to zrobione ponieważ zwykły gracz może wybrać tą klasę lecz pisze mu klasa:none i nie dochodzi mu expa, ale może robić to co ta klasa ma wbudowanego w sobie i dostaje tyle hp na start ile ta klasa premium daje.

3. Jak zrobić te frakcje z poradnika madafaki albo czy mógł by mi to ktoś zrobić?

BARDZO PROSZĘ O POMOC
Użytkownik zbyszeq edytował ten post 01.10.2010 06:27
Odpowiedz

  • +
  • -
eRBeKa# - zdjęcie eRBeKa# 01.10.2010

1. Dostałem od kolegi diablo new klasy itemki itp., lecz mam problem z 1 klasą ponieważ posiada ona 2 skoki w powietrzu. Problem ten polega na tym że gdy wejde na serwer i wybiore klase tą z tymi skokami to można skakać lecz juz w nastepnej rundzie znowu samo sie pokazuje klasa i gdy znów ja wybiorę już skakać się nie da.


Wyszukaj roundstart powinieneś miedz ich 3. W 3 dopisz player_class[id] = Id klasy (nazwa)
player_b_jumpx[id] = ilości skoków

2. Mam 2 klasy premium lecz że dostałem od kolegi to nie umiem pozmieniać. Dziwnie jest to zrobione ponieważ zwykły gracz może wybrać tą klasę lecz pisze mu klasa:none i nie dochodzi mu expa, ale może robić to co ta klasa ma wbudowanego w sobie i dostaje tyle hp na start ile ta klasa premium daje.


Znajdź public ShowKlasy(id,lx[]) potem znajdź player_class[id] = (nazwa klasy premium) i dodaj nad nią if( get_user_flags(id) & Tu daj Flage)

Co do 3 wystarczy uważnie poczytać tutek bo wątpię aby ktoś ci tu pomógł za darmo :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeśli nie pomorze pisz postaram sie pomóc :)

Ps

Pomogłem ? daj reputacje :)
Użytkownik R_B_K edytował ten post 01.10.2010 12:44
Odpowiedz

  • +
  • -
zbyszeq - zdjęcie zbyszeq 01.10.2010

Dałem se rade temat do zamknięcia.
Użytkownik zbyszeq edytował ten post 02.10.2010 21:48
Odpowiedz
Zablokowany