←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem abxnas GM 1.3

Zablokowany

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 29.09.2010

Zamkniety temat: Amxbans GM 1.3 Problem - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Przeczytałem tematy i usunałem cały folder web, wgrałem go na nowo przez Filezille i FlashFXP i dalej ten sam problem czyli:
Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/budowlan/public_html/bany/include/smarty/Smarty.class.php on line 1991

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/budowlan/public_html/bany/include/smarty/Smarty.class.php on line 1991
Nazwa pliku to Smarty.class.php nie ma małych literek. Instalowalem wszystko od nowa 2 razy przez inne FTP programy i nic.Co robić?
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 29.09.2010

Chmody nadane?

jaki hosting?

.htacces dodałes?
Odpowiedz

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 29.09.2010

Chmody: Przy instalacji nie miałem żadnych błędów, a zawsze od nowa instalowalem które pliki wymagają chmoda 777?

jaki hosting?: xaa proserwer

.htacces dodałes: jeżeli chodzi o odblokowanie dostępu bo nie wiem co to znaczy to dodałem % czyli dla wszystkich.
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 30.09.2010

no czasem tak jest ze w instalacji pokazane jest że wszystko śmiga a chmody należy nadać.
Odpowiedz

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 30.09.2010

zapodaj nazwy plików którym muszę inne chmody nadać
Odpowiedz

  • +
  • -
ZixI - zdjęcie ZixI 30.09.2010

Pisze Ci podczas instalacji, po prostu jak będziesz instalował i będzie wszystko ok to i tak posprawdzaj :)
Odpowiedz

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 30.09.2010

Pisze Ci podczas instalacji, po prostu jak będziesz instalował i będzie wszystko ok to i tak posprawdzaj :)


Nie przypominam sobie aby przy instalacji sprawdzało mi chmody w gm 1.3
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 30.09.2010

to sobie przypomnij

na pewno katalog include , tmp, backup
Odpowiedz

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 30.09.2010

ustawiłem kazdy folder zeby sprawdzić na 777 i podfoldery i dalej to samo, dobra do zamkniecia wole 5.1 niż te 6.xxx
Odpowiedz
Zablokowany