←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Bullet_damage.amxx

Zablokowany

  • +
  • -
Batonik - zdjęcie Batonik 18.10.2008

Witam mam problem z pluginem o nazwie: bullet_damage.amxx. Chodzi mi o to że jeżeli ten plugin działa to u nie których graczy jest taki problem że nie widzą tekstu to znaczy to co się pisze na say i tsay a czasami nie widać radaru itp

Proszę o pomoc
Odpowiedz

Gość__* 18.10.2008

Chodzi mi o to że jeżeli ten plugin działa to u nie których graczy jest taki problem że nie widzą tekstu to znaczy to co się pisze na say i tsay a czasami nie widać radaru itp

Wybacz, przeczytałem pięć razy i nie mogę nic wywnioskować z powyższej wypowiedzi ..
Odpowiedz

  • +
  • -
Batonik - zdjęcie Batonik 19.10.2008

Ok wytłumaczę po kolei:

Czasami na serwerze jest tak że nie widać tekstu ( rozmowy tsay i say ) również dochodzi brak radaru, ilości życia ( HP ) a czasami nawet broni.

Sprawdzam logi na serwerze i widzę że jeden plugin ma błąd i się ciągle powtarza:
[AMXX] Run time error 10 (plugin "bullet_damage.amxx") (native "show_hudmessage") - debug not enabled!

I nie wiem czy jest to wina tego pluginu ( bullet_damage.amxx ) czy jakiegoś innego

Proszę o pomoc żadne wpisywanie komend typu: hud_saytext lub restart cs-a lub steama nie działa.

PS. Usunąłem plugin bullet_damage.amxx ale problem dalej występuje :(
Odpowiedz

Gość__* 19.10.2008

PS. Usunąłem plugin bullet_damage.amxx ale problem dalej występuje :(

A sprawdzałeś konsole w grze podczas tych "błędów" na serwerze O:) Jak tak ( i jest pusto ), wyłącz AMXX'a i sprawdź czy będzie tak dalej, jak tak czeka Cię reinstal serwera :)
Odpowiedz
Zablokowany