←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

HLTV na stałe w HitMe

Zablokowany

  • +
  • -
N3o - zdjęcie N3o 16.10.2008

Witam mam taki problem a mianowicie nie wiem jak zrobić stałe HLTV na serwie wiecie niektóre serwery są wyposażone w HLTV które cały czas siedzi na serwie a ja mam serwer z HitMe a tam tego nie ma jak to zrobić żeby wszystko było ? Proszę o pomoc :-)

Edit : Widziałem na ftp plik: hltv ale nie wiem do czego jest xD
Odpowiedz

Gość__* 16.10.2008

Edit : Widziałem na ftp plik: hltv ale nie wiem do czego jest

Masz tam konfiguracje HLTV np. nazwa HLTV jaka ma widnieć na serwerze.

Witam mam taki problem a mianowicie nie wiem jak zrobić stałe HLTV na serwie wiecie niektóre serwery są wyposażone w HLTV które cały czas siedzi na serwie a ja mam serwer z HitMe a tam tego nie ma jak to zrobić żeby wszystko było ? Proszę o pomoc :-)

Nie pamiętam dokładnie ale trzeba dodać też do serwer.cfg komendę ( sv_prox... 1 - nie pamiętam jej ).
Odpowiedz

  • +
  • -
N3o - zdjęcie N3o 16.10.2008

Właśnie ten plik HLTV nie ma żadnego rozszerzenia i jak chce go zedytować to są jakieś szlaczki zobacz sam :
[code=auto:0]
` č]< "
s
Odpowiedz

  • +
  • -
N3o - zdjęcie N3o 16.10.2008

A zrozumiałeś moje pytanie ? HLTV na stałe !
Tutaj znalazłem coś ale nie wiem o czego on jest nie znam angielskiego : http://forums.allied...ad.php?p=580701
I jak to zainstalować o_O
Odpowiedz

Gość__* 16.10.2008

N3o, a czym otwierasz plik ( zobacz przez notatnik ), jak nic napisz do hitme.pl o podanie odpowiedniego pliku hltv.cfg ( plik ten musi być w katalogu /cstrike ).
Odpowiedz

  • +
  • -
N3o - zdjęcie N3o 16.10.2008

Nie mam tego pliku o_O
Odpowiedz

Gość__* 16.10.2008

Witam mam taki problem a mianowicie nie wiem jak zrobić stałe HLTV na serwie wiecie niektóre serwery są wyposażone w HLTV które cały czas siedzi na serwie a ja mam serwer z HitMe a tam tego nie ma jak to zrobić żeby wszystko było ?

Napisz do Hitme.pl czy jest taka możliwość.
Odpowiedz

  • +
  • -
N3o - zdjęcie N3o 16.10.2008

Nie ma innej możliwości ?
Np. Ktoś by mi dał pliki te od HLTV z innego serwera gdzie jest stałe HLTV ?
Odpowiedz

  • +
  • -
microcode - zdjęcie microcode 25.10.2008

hmm u mnie na pukawce jest opcja tylko i wyłącznie wykupienia hltv w wersji MAX więc nie ma szans na hltv za free ;>
Odpowiedz
Zablokowany