←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Dproto

Locked

  • +
  • -
ExuS's Photo ExuS 05.09.2010

Witam. Zastanawiam się, czy aktualizować dproto z 0.4.8 na 0.8.68 (najnowsze)? Czy nowsze jest lepsze itp.
Quote

hardbot's Photo hardbot 05.09.2010

Witam. Zastanawiam się, czy aktualizować dproto z 0.4.8 na 0.8.68 (najnowsze)? Czy nowsze jest lepsze itp.

Może byś tak przeczytał co ma to najnowsze dproto a nie zakładać temat tam wszystko jak na dłoni powinno być opisane a jak nie to google
Quote

  • +
  • -
Portek's Photo Portek 05.09.2010

Witam. Zastanawiam się, czy aktualizować dproto z 0.4.8 na 0.8.68 (najnowsze)? Czy nowsze jest lepsze itp.

Podam prosty przykład, masz duży budżet do wydania (jesteś politykiem xD), do wyboru masz dwa samochody, obecny - maluch i nowy mercedes "s" klasa, co wybierasz? Nowsze jest zabezpieczone przez nowymi expliotami, poprawione etc.
Quote

  • +
  • -
ExuS's Photo ExuS 06.09.2010

hardbot, po twoich wypowiedziach sądzę, że masz jakieś problemy nerwowe. Radzę iść do lekarza dla twojego dobra...

PS. Myślisz, że nie czytałem, chciałem się dowiedzieć, czy jest stabilniejsze, mniej zżera procka itp.
Quote

  • +
  • -
Gutaj's Photo Gutaj 06.09.2010

Ja proponuje wgrać ci najnowsze dproto oraz engine 5006, dość znacznie spada obciążenie serwera co mi się bardzo podoba no i oczywiście nowsze dproto jest o wiele stabilniejsze, zawiera mniej błędów itp.
Quote
Locked