←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Roundsound

Zablokowany

  • +
  • -
Sh@doW - zdjęcie Sh@doW 27.02.2008

Witam, może najpierw się przedstawię bo jestem tu nowy. Mam na imię Sławek, lat 15, w cs gram 1,5 roku.

Mam pewien problem, chodzi o to, że chce sobie zrobic tak, gdy konczy się runda na serwie mam nutke, czyli plugin roundsound, chce miec tak,żeby byly tam moje nutki a nie te z amxx ktorego sciagnalem, mam np. terro1,terro2 itp. i chce miec np terrorist1,terrorist2, zrobic tak, zeby kazdy sciagnal te nutki i zeby kazdy mial takie jak ja zrobiłem.

Sciągnałem program: AMXX_Studio_1[1].4.3_final

otwieram nim sobię plik roundsound.sma zmieniam nazwy z terro1 na terroristwin1 z terro2 na terroristwin2 i tak dalej...zapisuje, ukladam sobie swoje nutki trwajace 10 sec, kolo 240KB, daje im wlasnie takie nazwy na jakie zmienilem w tym programie, kopiuje je do folderu cstrike/sound/misc wchodze do gry a tam po zakonczeniu rundy, sa te nutki ktore byly juz w amxx, i w tym własnie problem, że nie wiem dlaczego!?

Jak ktoś wie jak to zrobic to pls. pomozcie... może trzeba coś gdzieś jeszcze zmienic?

Pozdro!
Odpowiedz

bicek - zdjęcie bicek 27.02.2008

opłaca Ci się męczyć ze starym roundsound jak masz nowy i łatwiejszy do skonfigurowania Alternative End Round Sounds
Odpowiedz

  • +
  • -
Miczu - zdjęcie Miczu 27.02.2008

otwieram nim sobię plik roundsound.sma zmieniam nazwy z terro1 na terroristwin1 z terro2 na terroristwin2 i tak dalej...zapisuje, ukladam sobie swoje nutki


Smompilowales plik sma?
Odpowiedz

  • +
  • -
Sh@doW - zdjęcie Sh@doW 27.02.2008

Dzięki q2 spoko ziomek :P wrzystko gra jak trzeba, wielkie dzięki!!!
Odpowiedz
Zablokowany