←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Usunięcie kilka rzeczy z VIP pluginu

Zablokowany

  • +
  • -
Mody - zdjęcie Mody 31.08.2010

Witam!

Chciałbym wgrać ten plugin do mnie na serwer: VIP Plugin 2.0a - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

Tylko chcę aby ktoś usunął mi z tego pluginu to:

Tylko VIP może kupić AWP

Pozdrawiam!
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 31.08.2010

Proszę:

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Mody - zdjęcie Mody 31.08.2010

Dzięki! Tylko jest problem - nie daje mi flesha i smoka...nie wiem czemu. I nie wiem czy ma to związek z modem ale jak ja mam VIPa i niekiedy jak w statach pisze ze mam Bombe a ja jej nie mam...I na ziemi czy gdziekolwiek też nie leży. Na radarze też nic nie wyświetla.

Prosiłbym o naprawę chociaż tych smoków i fleshy
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 31.08.2010

Dzięki! Tylko jest problem - nie daje mi flesha i smoka...nie wiem czemu. I nie wiem czy ma to związek z modem ale jak ja mam VIPa i niekiedy jak w statach pisze ze mam Bombe a ja jej nie mam...I na ziemi czy gdziekolwiek też nie leży. Na radarze też nic nie wyświetla.

Prosiłbym o naprawę chociaż tych smoków i fleshy

Odblokowałeś moduły? (Nie wiem czy ten VIP działa prawidłowo )
Odpowiedz

  • +
  • -
Mody - zdjęcie Mody 31.08.2010

Jak mam odblokować moduły? Pisz po polsku bo ja jestem bardziej zielony niż zielony w tym. Dodałem cvary i nic nie zmienialem w nich jesli o to chodzi.
Odpowiedz

  • +
  • -
Mody - zdjęcie Mody 01.09.2010

Niestety nic nie wiem z tego artykułu...Pierwszą część jarze ale drugiej już nie ;/
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 01.09.2010

xD to napiszę tak dla zielonego

wchodzisz do addons/amxmodx/config szukasz pliku modules.ini i potem edytujesz go
na samym dole masz moduły np: fun może on być zablokowany wtedy będzie wyglądał tak ;fun
jeśli chcesz go odblokować usuwać ; z przed nazwy i zapisujesz :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Mody - zdjęcie Mody 01.09.2010

Czyli mam to usunąć. No i co teraz?


EDIT: CHyba wiem co było nie tak. Ten moduł 4fun był wyłączony. To to było przyczyną?
Użytkownik Mody edytował ten post 01.09.2010 17:11
Odpowiedz
Zablokowany