←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

NAJLEPSZA baza danych?

Zablokowany

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 28.08.2010

Witam mam serwer 32 slotowy 18 klas, dużo leveli i kodu + mocy dlatego też wolno wczytuje mi sie level z drugiej zakładki
Miałem baze danych z proserwer.pl zestaw za ponad 10zł miesiecznie ale chu.... lvl czesto sie nie wczytuje tylko 1 lvl
z unixstorm mam baze było wszystko OK. ale ostatnio czesto w ogóle nie ma /klasy na mapach nie wiem co sie stało nic nie zmieniałem, takto było ok 32 ludzi na serwerze i trzeba było odczekac 5sek zeby sie wczytał lvl

Więc zadaje pytanie jaka jest najlepsza baza pod diablo moda gdzie bedzie /klasa od razu i lvl? oprócz proserwer.pl unixstrom i w miare tanio
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 28.08.2010

hmm własny dedyk :D ? z postawionymi na nim bazami i servem dostęp błyskawiczny
Odpowiedz

  • +
  • -
Frezek - zdjęcie Frezek 28.08.2010

Ja polecam z doświadczenia "unixstorm.pl"
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 28.08.2010

Nie ma lepszego niż unixstorm - serwery w Warszawie, więc praktycznie z każdego miejsca w Polsce niski czas dostępu. Spróbować możesz NiceShoot.

@Dark
A jak dedyk bedzie w Teheranie a serwer w Warszawie? ;P
Odpowiedz

  • +
  • -
OnlyDiabloMod - zdjęcie OnlyDiabloMod 28.08.2010

Ja polecam z doświadczenia "unixstorm.pl"


Napisałem ze unixstrom zaczął mi się jebać ostatnio.

Co do dedyka za ile kupie miesiecznie lub rocznie dedyk na ok 10 serwerów 2x po 32 sloty reszta po 15-20?
Odpowiedz

  • +
  • -
Gutaj - zdjęcie Gutaj 28.08.2010

Ja bym proponował dedyka i na nim serwery oraz baza będzie chodziło magicznie szybko.

Na początku zadaj sobie pytanie, czy poradzisz sobie z konfiguracją dedyka oraz serwerów...

na około 10 serwerów tak??

no to na pewno procesor jakiś i7 ( 8 wątkowy) i do każdego serwera przypisać po 2 wątki aby obciążenie przeskakiwało ale wtedy zostają jeszcze 2 serwery czyli do 4 wątków to przypisz do tych co będą generować najmniejsze obciążenie czyli np ffa itp. coś co nie jest przeładowane pluginami i modami.

Koszt takiego hmmm to zależy jakie łącze warszawa, gdańsk, tarnowskie góry

Coś w granicach 500-600 zł
Odpowiedz

Pro DiabloMod - zdjęcie Pro DiabloMod 30.08.2010

Ja polecam

www.proserwer.pl - płatna,ale tania ->9zł miesięcznie a masz bazę danych do 2GB

A jeśli chcesz mieć darmową

założ na www.host.sk - rejestracja działa,a ci którzy mówią,że nie,to ściema!,ja jakoś mam tam bazę i bez problemu szybko się włącza maksymalnie 10 sekund i masz klasę^^
Odpowiedz

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 30.08.2010

Naprawdę jak portek napisał polecam unixstorm. Wydacie 24 zl./rok i macie dobrą, tfu.. jak nie najlepszą w polsce bazę danych za śmieszne pieniądze ;)
Odpowiedz
Zablokowany