←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

win 7 -> pl

Zablokowany

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 28.08.2010

Siemano, mam taki problem, mam kompa z Irlandii, laptopa, z wgranym win 7, ale mam po angielsku, nie moge pisac polskich znakow. Czy ktos moze mi pomoc w "Spolszczeniu" tego windowsa?
Odpowiedz

  • +
  • -
Juma - zdjęcie Juma 28.08.2010

Przypadkiem microsoft nie oferuje w swoich systemach języków do wyboru ;) ? Z tego co kojarzę powinny być wszystkie języki.

Poszukaj na stronie microsoftu, na pewno jest tam wzmianka o polskiej wersji językowej siódemki ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 28.08.2010

Oczywiscie jest, z tym ze ten windows jest zainstalowany domyslnie przez sklep i jest on w wersji Angielskiej. Za wszelka cene chce uniknac reinstalki windy. Zmienilem jezyk klawiatury na polski 214 ale nadal nie da sie polskich znakow pisac, a do tego sa pokrecone literki np. zamiana 'z' oraz 'y' miejscami i nie tylko, natomiast moj angielki nie jest zaje..sty i nie moge sie doszukac w opcjach gdzie zmienic jezyk (lol?), bo w sumie nigdy sie tego nie robilo.




@edit
dobra z klawiaturką dałem sobie radę jak widać, tylko język systemu niebardzo mi wychodzi po tych ich instrukcjach, bo nie mam tego co onimi tam napisali..ktoś pomoże?
Użytkownik grankee edytował ten post 28.08.2010 09:50
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 28.08.2010

Jaką dokładną wersje używasz?
Odpowiedz

  • +
  • -
grankee - zdjęcie grankee 28.08.2010

Spasiba dobry człowieku. W momencie jak to czytałem właśnie też znalazłem ten sposób, ale dzięki za chęci.
Odpowiedz
Zablokowany