←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Płatności SMS

Zablokowany

  • +
  • -
camilost - zdjęcie camilost 16.08.2010

Kiedyś posiadałem konto na stronie z płatnościami SMS.

Opis:
Wysyłałem 1 SMS z mojego telefonu, aby potwierdzić, że to mój nr. i nikogo nie wrabiam. A następne SMSy dodawały mi do portfela pieniądze za które mogłem wykupić m.in. Konto STEAM, PAAC w Tibia, i jeszcze kilkanaście innych rzeczy. Pilnię poszukuję adresu tej strony!

To nie coś takiego jak dotpay itp. Tylko że sobie można wymienić na 'nagrodę'

Proszę o najszybszą odpowiedź!
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 16.08.2010

dotpay.pl
platnosci.pl
cashbill.pl

i pare innych których nie pamiętam ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 16.08.2010

Portu$ :P

To nie coś takiego jak dotpay itp. Tylko że sobie można wymienić na 'nagrodę'

Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 16.08.2010

Portu$ :P

To nie coś takiego jak dotpay itp. Tylko że sobie można wymienić na 'nagrodę'


Knopciu

Opis:
Wysyłałem 1 SMS z mojego telefonu, aby potwierdzić, że to mój nr. i nikogo nie wrabiam. A następne SMSy dodawały mi do portfela pieniądze za które mogłem wykupić m.in. Konto STEAM, PAAC w Tibia, i jeszcze kilkanaście innych rzeczy. Pilnię poszukuję adresu tej strony!


w/w serwisy + wirtualny portfel. Każdy z nich oferuje też opcję "konkursów" sms. Więc niech autor tematu się określi, albo nic z tego nikt nie zrozumie...
Odpowiedz

  • +
  • -
camilost - zdjęcie camilost 16.08.2010

Tam, nie było możliwości wypłaty pieniędzy/przelewu, tylko wymiany. Napisałem. :P
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 16.08.2010

Jemu chodzi o coś takiego że on wysyła SMS i ma coś w zamian , a nie że ktoś wysyła sms i ma coś z tego a on ma kase :P
Odpowiedz

  • +
  • -
camilost - zdjęcie camilost 16.08.2010

Dokładnie ; p Pamiętam jedynie że tam było Premium Account do Tibie (Różne) STEAM i nic więcej nie pamiętam, ale było jeszcze trochę tego. ; p
Odpowiedz
Zablokowany