←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

hax? - screeny

Zablokowany

  • +
  • -
freetu - zdjęcie freetu 09.08.2010

Mam problem z rozpoznaniem czy gracz u którego były zrobione ssy, gra na wh czy nie. Mnie się wydaje że nie które screeny są poprzerabiane a na ssie de_aztec0010 widać wh w postaci kropek na ludziku... Proszę o Waszą pomoc :)
aztec rar
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 09.08.2010

Ta bedziemy sciagać ... mogles chociaz dać jako link jpg. Napisz na board.counter-strike, blacklisted.pl My nie jesteśmy spece od Cheaterów
Odpowiedz

  • +
  • -
Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 09.08.2010

czysty na 100%
Odpowiedz

  • +
  • -
zer0. - zdjęcie zer0. 09.08.2010

# Lokalizacja Kwidzyn

:wstyd:
te Twoje kropki to łuski..
Odpowiedz

  • +
  • -
freetu - zdjęcie freetu 09.08.2010

Ta bedziemy sciagać ... mogles chociaz dać jako link jpg. Napisz na board.counter-strike, blacklisted.pl My nie jesteśmy spece od Cheaterów

... nie wiem w czym widzisz problem ściągnięcia plku 4 mb z darmowego serwisu O.o
jak dam w formacie jpg - innym niż oryginalny będzie różnica w jakości i wtedy już na pewno nikt nic nie rozpozna x_X ...
proszę bardzo ...
de aztec0009 bmp
de aztec0010 bmp
de aztec0011 bmp
de aztec0012 bmp
de aztec0013 bmp
de aztec0014 bmp

# Lokalizacja Kwidzyn

:wstyd:
te Twoje kropki to łuski..

pfffff :zle: :##: :coto: :spadowa:
pisałem na drugim ss'ie
gdzie Ty widzisz na screenie 0010 łuski ? hahaha
mam na myśli To :
Dołączona grafika

Chyba za dużo dziś :ganja: miałeś :>
Użytkownik freetu edytował ten post 09.08.2010 16:12
Odpowiedz

  • +
  • -
Kusek - zdjęcie Kusek 09.08.2010

następnym razem rób demka..
Odpowiedz

  • +
  • -
Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 09.08.2010

ssy są czyste a temat do zamknięcia. ;>
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 09.08.2010

.. nie wiem w czym widzisz problem ściągnięcia plku 4 mb z darmowego serwisu O.o
jak dam w formacie jpg - innym niż oryginalny będzie różnica w jakości i wtedy już na pewno nikt nic nie rozpozna x_X ...
proszę bardzo ...


Nie skomentuje tego.... to aż 4MB!! "innym niż oryginalny będzie różnica w jakości" tp daj png ? a nie dajesz bmp gdzie 1 ss to pół mega .... wygodniej na link wejsc. Tobie powinno na tym zależeć a nie dajesz download potem rozpakuj to potem skasuj.. 0 ogarniecia tylko na leniwca... CZYSTY !
Odpowiedz
Zablokowany