←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nick wlasnego teamu

Locked

  • +
  • -
Żuk's Photo Żuk 30.07.2010

Znowu tutaj piszę :) mam problem. Na swoim serwerze, gdy najedzie się celownikiem na osobę tego samego teamu to nie widać ich nicku. Jest to serwer ganiany, ciężko jest wyłapać wtedy ludzi, którzy fjtują. Odpowiada za to jakiś cvar ? Może plugin ? Proszę o pomoc.
Quote

Pawlak093's Photo Pawlak093 30.07.2010

serwer.cfg

mp_payerid 0 // wyswietla nick gracza po nacelowaniu, 0 - widac wsztkich (w kolorach) (standard), 1 - tylko tp i zakladnicy, 2 - nikogo nie pokazuje
Quote

  • +
  • -
Żuk's Photo Żuk 30.07.2010

Mam tak ustawione, niestety nie działa. Widzę tylko w lewym dolnym rogu nicki graczy z przeciwnej drużyny, nic innego.
Quote

  • +
  • -
Apple()'s Photo Apple() 30.07.2010

To zależy od twojego configu.

Bodajże ta linijka:
hud_centerid "10"
Quote

  • +
  • -
Żuk's Photo Żuk 30.07.2010

Nadal nic :/ gracze też skarżą się, że nie widać nicków innych osób z tego samego teamu.. a w szczególności denerwuje to adminów, bo bardzo utrudnia im to wyłapanie nicku takiego gracza.

31 lipiec 2010 - 22:35:
Przepraszam za post pod sobą, ale edycja nie odświeży tematu.. a ja nadal mam z tym problem ;S niestety nigdzie nie mogę tego znaleźć.
Quote

  • +
  • -
camilost's Photo camilost 01.08.2010

serwer.cfg

mp_payerid 0 // wyswietla nick gracza po nacelowaniu, 0 - widac wsztkich (w kolorach) (standard), 1 - tylko tp i zakladnicy, 2 - nikogo nie pokazuje


1 szczegół co oznacza "payerid" pierwsze słyszę i od kiedy każdy ma serwer.cfg.

W server.cfg

mp_playerid 0 // wyswietla nick gracza po nacelowaniu, 0 - widac wsztkich (w kolorach) (standard), 1 - tylko tp i zakladnicy, 2 - nikogo nie pokazuje

PS. Serwerownie są tak tępe że stosują w podstawowych plikach kopie innych wraz z błędami. Na wielu FTP widziałem ten sam błąd (mimo innego hostu).

Jeśli UP nie działa:
amx_rcon exec server.cfg
I zadziała.
Quote

  • +
  • -
Żuk's Photo Żuk 03.08.2010

Nadal nic.
mp_playerid "0" tak mam ustawione, po wpisaniu rcon exec server.cfg nic się nie zmieniło.
Quote

  • +
  • -
camilost's Photo camilost 03.08.2010

Zapytaj innych graczy czy im wyświetla, albo spróbuj w konsoli : hud_centerid "1"

Jeśli wciąż nic, pokaż jakie pluginy masz może jakiś plugin blokuje to (tzn. zamienia na np. takie cośie jak w BF2 Mod) :P
Quote

  • +
  • -
Żuk's Photo Żuk 07.08.2010

camilost, pytałem - nie widzą.

hns_semiclip.amxx
amx_ip.amxx
afk.amxx
allchat.amxx
admin_gag.amxx
frostnades.amxx
specinfo.amxx
auto_join_on_connect.amxx
mode.amxx
tl.amxx
developerauto.amxx
knife.amxx
longjumps.amxx
regulamin2.amxx
antycheat.amxx
showmotd.amxx
hp.amxx
hidenseek.amxx
jointeam.amxx
^ Pluginy
Edited by Żuk, 07.08.2010 12:32.
Quote
Locked