←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

amx super 4.2

Zablokowany

  • +
  • -
K1cK_PL - zdjęcie K1cK_PL 30.07.2010

Witam mam taki problem z AMX Super 4.2 + Menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
natomiast chodzi mi o to ze jak wchodzi sie na serwer slychac muzyczke ale nie moja. Wie moze ktos jak to zmienic? zeby tej muzyczki co tam jest podmienic na moja
z gory thx
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 30.07.2010

W kodzie edytujesz


// Loading Sounds List
new soundlist[LOADINGSOUNDS][] = {"Half-Life01","Half-Life02","Half-Life03","Half-Life04","Half-Life06","Half-Life08","Half-Life10","Half-Life11","Half-Life12","Half-Life13","Half-Life14","Half-Life15","Half-Life16","Half-Life17"}



//----------------------------------------------------------------------------------------------------------
//LOADING SOUNDS v1.0 by [OSA]Odin/White Panther
//----------------------------------------------------------------------------------------------------------
if(get_pcvar_num(loadsong) == 1) {
new i
i = random_num(0,LOADINGSOUNDS-1)
client_cmd(id,"mp3 play media/%s",soundlist[i])
}

Odpowiedz

  • +
  • -
K1cK_PL - zdjęcie K1cK_PL 30.07.2010

// Loading Sounds List
new soundlist[LOADINGSOUNDS][] = {"Half-Life01","Half-Life02","Half-Life03","Half-Life04","Half-Life06","Half-Life08","Half-Life10","Half-Life11","Half-Life12","Half-Life13","Half-Life14","Half-Life15","Half-Life16","Half-Life17"}

w tym daje swoja nazwe piosenki? tak?
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 30.07.2010

Tak, tam dajesz nazwy piosenek, w drugim kodzie zmieniasz ścieżkę i jeszcze musiałbyś zrobić żeby te dźwięki się pobierały (chyba).
W sumie sam sprawdź. Pobieranie możesz wymusić tym: Very Simple Precache Mod - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Odpowiedz
Zablokowany