←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

własna sieć serwerów problem

Zablokowany

  • +
  • -
kumin - zdjęcie kumin 26.07.2010

witam mam taki mały problem bo chciał bym założyć własną sieć serwerów ale nie wiem od czego zacząć z jakiej strony zrobić da ktos jakiś poradnik ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 26.07.2010

Boze co tutaj mowic <_<
Robisz forum
Kupujesz serwer i go przerabiasz (instalujesz mody, plugi itp)
I potem tylko reklamowac i czekac na graczy.
Odpowiedz

  • +
  • -
Apple() - zdjęcie Apple() 26.07.2010

A no, jak reklamować - jakieś rady od zaawansowanych. Bo moja sieć (link w podpisie - banner) ma już 180 osób i diablo się kręci, reszta serwerów pusta :) Więc gdzie reklamować i ile czasu potrzeba żeby graczy przybywało masowo :> W googlach widniejemy.
Odpowiedz

  • +
  • -
SZAWEL - zdjęcie SZAWEL 26.07.2010

Hmm zrób reklamę i daj graczom jakąś zachętęnp. darmowy klucz steam i niech tę reklame wklejają p forach
Odpowiedz

  • +
  • -
Apple() - zdjęcie Apple() 26.07.2010

Aha i jeszcze jedno. Ważna jest wizytówka forum sieci. Im lepsza tym więcej graczy pamięta jej piękno. Do mnie właśnie nowy lay leci(tylko kodowanie u PatrykSpeca :)), już się doczekać nie mogę. Reklama - jaka najbardziej jest skuteczna, mi się wydaje że banner/button + reklama na serwerach.
Odpowiedz

STRAZAK - zdjęcie STRAZAK 26.07.2010

Trafić na dobre Ip i robić konkursy. (tracić na tym, ale i zyskać chodzi mi o to że będzie więcej graczy)
Odpowiedz

  • +
  • -
Apple() - zdjęcie Apple() 26.07.2010

Pierd*lisz, jakie dobre IP? ^^ Np powiedzcie mi jak rozreklamować jail breaka
PS. Kto patrzy na IP serwera. Patrzysz na IP i myślisz: no nie, ta 9 tu nie pasuje - nie wchodzę! ?
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 26.07.2010

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum:
AMX Mod X -> Problemy
do
Inne -> OFF Topic
Odpowiedz
Zablokowany