←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Włamanie na FPSBANANA

hardbot - zdjęcie hardbot 19.07.2010

Witajcie. Nie wiem czy wy też to zauważyliście, że Fpsbanana skasowała zakładkę Counter Strike 1.6 przepatrzałem całą stronę i nic nie znalazłem jedyne co zostało to CS:S, CS:CZ, CS 1.5, CS:2D i inne gry.
Czytałem po forach zagranicznych tak samo pisali że coś się skasowało co o tym sądzicie? Czy to już koniec z Modelami i tym innym do CS 1.6

Jeśli wybrałem zły temat dla tego postu proszę o przeniesienie.


[uwaga='MafiaDL']{EDYTOWANO TEMAT}[/uwaga]
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 19.07.2010

był włam na bananę :)
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 19.07.2010

I to akurat sobie musieli u patrzeć CS 1.6 :D Skąd ja teraz będę brał modelki itp :D Niech to naprawią jak tylko się da. Szkoda trochę tego strasznie dużo plików z CS 1.6 tam było a szukać po guuglach to mi się nie chce :P bo tu tylko pyk i już jest. 3 dni temu się patrzyłem to jeszcze było ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
zer0. - zdjęcie zer0. 19.07.2010

Jakbyś nie wiedział to FPSbanana była zainfekowana "BLACK INTERNET" :) Więcej na ten temat: WARNING: Avoid FPSBanana!!!! - Steam Users' Forums
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 19.07.2010

Ło lŁo łO łO ło. tego to nie wiedziałem o-o. i by było po steam :(
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 19.07.2010

także jeśli wchodziłeś na banane i miałeś białą stronę sprawdź czy w procesach nie masz loader.exe albo iexplorer
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 19.07.2010

Na szczęście nie mam. Dzięki też za info co do tych Wirów, nawet sam się nie mogłem domyślić :D że włam był hmm szkoda ale i tak dziwiło mnie to że strasznie muliło tą FPSBanana
Odpowiedz

  • +
  • -
DeVvILL - zdjęcie DeVvILL 19.07.2010

na pewno Włamanie albo musieli mieć Powód ;) Ja Chciałem Zrobić Plugin Ale Modelu Nie Mogę ściągnąć Lajt ^_^
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 20.07.2010

ja tak samo plug juz gotów a tu postaci nie ma o-O
Odpowiedz

  • +
  • -
Milek - zdjęcie Milek 20.07.2010

Ja z FPS banana pobieralem sprites do Pokemoda ;( skąd ja teraz nowes skille wymysle ;#
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 20.07.2010

Dosłowna racja, mam nadzieje że mieli jakieś zapisy czy coś, że to nie przepadło w szary kont,
Odpowiedz

  • +
  • -
kyku - zdjęcie kyku 20.07.2010

MOJE MAPY!!! 8? A doganialem juz surf_ski_2 ;P
Użytkownik kyku edytował ten post 20.07.2010 14:24
Odpowiedz

  • +
  • -
DeVvILL - zdjęcie DeVvILL 21.07.2010

Mam Nadzieje Że Przywrucą Dział CS :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Ekoludek - zdjęcie Ekoludek 21.07.2010

No z tymi wirusami to słabo, Administracja FPSbanana powinna lepiej o stronę dbać. Lecz jeśli miała trochę oleju w głowie [ a raczej TAK] To zrobiła kopię zapasową i już niedługo przywróci CS 1.6 :)
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 21.07.2010

Tylko to jest dziwne że tylko CS 1.6 znikł mi z oczu :D a inne cs'y są ?? :D
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 22.07.2010

moze najbardziej sciagane pliki to cs 1.6
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 24.07.2010

Oj chyba wszystko jednak przepadło sami zobaczcie dodają coś o-O FPSBANANA > Skins > Counter Strike
Odpowiedz

STRAZAK - zdjęcie STRAZAK 24.07.2010

Kurde. Nie mają jakiejś kopi bazy danych i tego działu?? Przecież to nie możliwe. Skąd nowe serwery(nie rozwiną się tak czy siak) będą brać mapy? Po googlach nie ma za dużo. A jak są to połowy plików nie ma. Ja na szczęście mam włączone wszystkie zapory i te inne rzeczy więc nie będę miał takiej sytuacji że z banana wirusa złapie. Jak myślicie uda im się to przywrócić? Musimy w to wierzyć!
Odpowiedz

  • +
  • -
Gładki - zdjęcie Gładki 24.07.2010

Mapy też dodali zawsze cos dodaja za miesiac bedzie juz dosc duzo tego jak tu po dwóch dniach jest tyle wiem bo sprawdzalem. Gorzej bedzie z modelami bo na razie ich mało

oto link
Maps > Counter Strike
Odpowiedz

STRAZAK - zdjęcie STRAZAK 24.07.2010

Ogólnie to jest 35 map...
Pewnie teraz ludzie będą kopiować i dawać mapy tych co miały dużą liczbę ściągnięć...
Czyli plagiaty :)
Odpowiedz