←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Grafika NEED

Zablokowany

  • +
  • -
karolo_k - zdjęcie karolo_k 15.07.2010

Witam nie wiem czy to dobry dzial, ale poszukuje firmy a raczej studia graficznego które zrobiło by szablon dla portalu, forum i panelu zarzadzania serwer w mojej sieci. Znacie cos dobrego ? Jak szukalem na allego to same szablony na aukcje allego a w nieci same buble za ss i bez forum i bez panela.
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 15.07.2010

jak jesteś gotowy zapłacić ponad 1000zł (w co wątpię) to ci podam z 5 dobrych firm
Użytkownik -PainKiller- edytował ten post 15.07.2010 21:23
Odpowiedz

  • +
  • -
karolo_k - zdjęcie karolo_k 15.07.2010

1000 za szablon ?
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 15.07.2010

zauważ że szablon do portalu , forum i panelu zarzadzania serwerem a że za dobrą robotę się płaci to już inną drogą
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 15.07.2010

1000 za szablon ?

a ile, ja nie mówię o gotowcach by przemo itp tylko autorskim portalu i cmsie danej firmy, grafik kosztuje, programista tez
Odpowiedz

  • +
  • -
karolo_k - zdjęcie karolo_k 15.07.2010

No ale ja chce bez programowania. A gdyby zrobic bez forum?
Użytkownik karolo_k edytował ten post 15.07.2010 22:00
Odpowiedz

-PainKiller- - zdjęcie -PainKiller- 15.07.2010

nie mówię że nie znajdziesz taniej a tylko tyle że te które moge ci polecić tyle sobie liczą. Ogólnie to i tak nie wiem o co Tobie chodzi konkretnie jesli o szablon typu strony wizytówki to firma sobie liczy jakieś 100-300zł (taka tańsza), i zastanów się czy ty chcesz layout czy szablon
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 15.07.2010

Za samą grafikę+kodowanie szablonu płaci się 100-300 zł, a do tego twoje dodatki to trochę kosztuje... :)
Zależy pod jakie oprogramowanie i ile tego ma być i do czego...
Odpowiedz

  • +
  • -
karolo_k - zdjęcie karolo_k 16.07.2010

Dobra to dajcie jakies linki albo kontakty to juz sie ich dopytam, chyba ze ktos sie tym zajmuje i nie prowadzi firmy to tez proszę o kontakt;]
Odpowiedz
Zablokowany