←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Plugin z plusem

Zablokowany

Waski - zdjęcie Waski 05.07.2010

Poszukuje pluginy które robi takie coś że np. ja zabiorę typkowi 45hp a drugi typ z mojej druzyny go dobije to zeby w prawym górnym rogu pokazywało się Mój nick + Jakis tam [x] Franek
Tutaj macie screeny:
#1.
Posted Image
#2.
Posted Image

06 lipiec 2010 - 06:54:
Pomoże ktoś ten plugin jest fajny i chciałbym go mieć na swoim serwerze widziałem gdzieś na amxx.pl taki plugin że np. Ja dostaję 40% Fraga a drugi co dobił dostaje 60% fraga dajcie mi link do tego plugina

06 lipiec 2010 - 09:26:
Niech ktoś mi da nazwe tego pluginu!!!
Odpowiedz

  • +
  • -
Apple() - zdjęcie Apple() 06.07.2010

Przeszukałem wszystkie nazwy pluginów i tak się nie da. Dwie opcje, daj nam więcej informacji a druga to spytać admina o nazwę pluginu.
Odpowiedz

Waski - zdjęcie Waski 06.07.2010

Jest taki plugin bo widziałem gdzieś go a jak pytałem się admina to mi powiedział tylko tyle "Wujek GooglE"
Odpowiedz

  • +
  • -
Apple() - zdjęcie Apple() 06.07.2010

Widocznie nie umiesz prosić dobrze :lol: No to najlepszą radą będzie przypomnienie kiedy sobie ten plugin na necie widziałeś, i przejrzenie tamtego okresu w historii(w przeglądarce) :)
Odpowiedz

Waski - zdjęcie Waski 07.07.2010

Skromny to co mi dałeś to ja wrzuciłem ten plugin wczoraj (06.07.2010r) więc nie nabijaj sobie postów. I to nie do końca to bo nie pokazuje tego plusa.

Temat można zamknąć!
Odpowiedz

  • +
  • -
Skromny - zdjęcie Skromny 07.07.2010

No to powiedz czemu w tamtym temacie wrzucasz ss na którym jest pokazane z plusem ?
Odpowiedz

  • +
  • -
ZiuTeK - zdjęcie ZiuTeK 08.07.2010

plugin nazywa sie kill_assist
Użytkownik ZiuTeK edytował ten post 08.07.2010 15:52
Odpowiedz
Zablokowany