←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Usuwanie limitu pieniędzy ( money )

Locked

  • +
  • -
zielu001's Photo zielu001 28.06.2010

Witam, chciał bym się spytać czy da się ominąć/usunąć limit money na serwerze. Otóż napisałem sklep i okazuje sie ze nie można mieć sumy większej od 16000$ ;/ Dało by się to ominąć? ? Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam !
Quote

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor's Photo Ojciec Dyrektor 28.06.2010

http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/295-wiecej_pieniedzy_niz_16000_mozna_uzbierac_wiecej_kasy_niz_16000_a.html[ciach]

Moderatora, Administratora proszę o nie karanie mnie ostrzeżeniem, że link zawiera odnośnik do forum o podobnej tematyce, lecz na amxx.pl nie mogłem tego znaleźć :-)
Jeśli jednak miałbym dostać ostrzeżenie proszę o usunięcie tego postu :)

[warn='Portek']"Nie ma", czy "nie potrafię szukać"?
Unlimited Money - nieograniczona kasa - Nieoficjalny polski support AMX Mod X[/warn]
Quote

  • +
  • -
zielu001's Photo zielu001 28.06.2010

Ja nie chciałem sposobu na nieskończoną ilość pieniędzy ale na USUNIĘCIE limitu $16000..
Quote

hardbot's Photo hardbot 29.06.2010

No to ten plugin jak najbardziej ci pomoże o-O
Quote

  • +
  • -
Owner123's Photo Owner123 29.06.2010

Plugin tylko symuluje zniesienie limitu.

Są 2/3 dodatkowe moduły które to umożliwiają: Orpheu/MemHack(nie wiem do końca który) i Max Money.
Orpheu - Module: Orpheu2.3a - AlliedModders
MemHack - Module: MemHack - AlliedModders
Max Money - Module: Max Money - AlliedModders
Edited by Owner123, 29.06.2010 08:44.
Quote

  • +
  • -
zielu001's Photo zielu001 29.06.2010

Owner123, dzięki o to mi chodziło, ale max money tylko pod windous ;/ A ja potrzebuje pod linuxa .so
Edited by zielu001, 29.06.2010 13:39.
Quote

  • +
  • -
Ortega's Photo Ortega 29.06.2010

Właśnie wadą Max Money jest to, że został napisany pod Winde, dlatego polecam moduł Orpheu który to działa na obu OS. ;) Ponadto jeśli chodzi o podmieniane różnych wartości pamięci głównie stringów Orpheu daje więcej możliwości, a podejrzewam, ze już niedługo będzie masa pluginów które będą wykorzystywały właśnie Orpheu, gdyż nie jest bardzo zasobożerny i czasem optymalniejszy od tych jakże już optymanlych standardowych modułów. Wadą jest to, że kod nie należy do łatwych.

PS. Przy iluś tam liczbach w HUD (99999999..) kasa może przestać się wyświetlać, bo nie przewidzieli miejsca w silniku gry na tyle liczb ;) (aczkolwiek kupować chyba można).
Quote

  • +
  • -
zielu001's Photo zielu001 29.06.2010

Ale mam problem, sykorzystalem modul Orpheu i skrypt max_start_money lecz on tylko powiększa możliwości komendy startmoney i nie wplywa na to ze mozna wiecej zbierac pieniedzy niz 16000 ;/ ma ktos pomysl lub pluga aby sie dalo?
Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 29.06.2010

AlliedModders - View Single Post - Module: Orpheu2.3a


a pozatym nie wiem jak jest z bibliotekami ale czy nie wystarczy skompilowac modulu na danym systemie zeby mogl na nim pracowac :?:
Quote

  • +
  • -
zielu001's Photo zielu001 30.06.2010

Nie o to mi chodzi, wy cały czas o tym mp_startmoney, ja będę ustawiał mp_startmoney na np 100.. Ale potrzebuję tak zrobić aby dalej zbierać kase a nie tylko do 16000
Quote

  • +
  • -
Siemir's Photo Siemir 30.06.2010

To że w poście pojawia się "mp_startmoney" nie znaczy, że działa tylko na to. G[o]Q podał najlepszą wersję i to jej powinieneś użyć.
Quote

  • +
  • -
grankee's Photo grankee 01.07.2010

Właściwie da się to też zrobić na około, kontrolując na bieżąco zdarzenia, które zmieniają ilość kasy i ustawiając ją ręcznie(da się pluginem ustawić więcej niż 16000), ale jest jeden problem, bo o ile są stałe stawki za prawie wszystko o tyle zranienie hostów przynosi losowe straty, zależne od zadanych obrażeń. Zaraz coś sprawdzę, może uda się coś ciekawego co mi teraz przyszło do głowy.
Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 01.07.2010

ustawic sie da no ale bedziesz musial przewidziec all od cen broni do roznych wariantow konca rundy no i hosty chociaz mozna zablokowac zabijanie hostow ale czy nie latwiej sciagnac orpheu wrzucic do modules dopisac do modules.ini i wlaczyc plugin ktory podalem wyzej :?:
Quote

  • +
  • -
Ortega's Photo Ortega 01.07.2010

Nie zapomnij wgrać sygnatury pluginu, bo wirtualna funkcja nie zadziała :)
Quote
Locked