←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Hasło do adma nie działa

Zablokowany

  • +
  • -
Magon - zdjęcie Magon 28.06.2010

Serwer nie odczytuje pliku config a konkretnie hasła tam zapisanego. Jak temu zaradzic? Proszę o odpowiedź.
Użytkownik Magon edytował ten post 28.06.2010 17:46
Odpowiedz

  • +
  • -
Change - zdjęcie Change 28.06.2010

W jakim pliku config masz hasło do adma?
Odpowiedz

  • +
  • -
Magon - zdjęcie Magon 28.06.2010

config i config 1
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 28.06.2010

adminow sie zapisuje w pliku users.ini
Odpowiedz

  • +
  • -
Magon - zdjęcie Magon 28.06.2010

Zapisanych adminów mam w users.ini a hasło dostępowe do jakiegoś admina mam w plikach config i config1

28 czerwiec 2010 - 19:07:
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
Odpowiedz

  • +
  • -
K1cK_PL - zdjęcie K1cK_PL 28.06.2010

to nic musisz miec i tak np "magon" "loool" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"
Odpowiedz

  • +
  • -
Magon - zdjęcie Magon 28.06.2010

Tylko problem jest w tym ,że np. ja jestem adminem i mój kolega tez chce byc adminem. Ja już jestem aktualnie i wszystko mi dobrze działa kolega ma wpisane na 100% poprawnie, ale u niego po prostu nie znajduje tego hasła zna ktoś tego przyczynę?
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 28.06.2010

przed wejsciem na server niech w konsoli wpisze
setinfo "_pw" "haslo"
Odpowiedz

  • +
  • -
Spar - zdjęcie Spar 02.07.2010

juz wiele razy mialem problem jak u mnie kupowali adma to wszystko jest wina ze masz doistalowane jakies badziewia kazalem zainstalowac zwykleko cs-a z 1 cfg a nie jakies usercfg cfg1 itp itd i smiga smialo [warn=Pavulon]Upraszanie się o punkty reputacji jest niemile widziane a w konsekwencji może zostać nagrodzone ujemnymi punktami lub ostrzeżeniem.[/warn]
Odpowiedz

  • +
  • -
Whitehouse - zdjęcie Whitehouse 02.07.2010

Spar
Upraszanie się u punkty reputacji jest nie mile widziane w naszej społeczności, a nawet zostało przyjęte, że również niezgodne z regulaminem forum.
To użytkownik sam decyduje kiedy przyzna drugiej osobie punkt reputacji.
Jeżeli bardzo chcesz zawierać taką prośbę do swoich postów to proszę, dodaj ją do swojej sygnaturki, broń Boże, nie do postów.
Proszę o edycję zanim zobaczy to jakikolwiek moderator!

Odnośnie tematu
Kierując się postem mojego przedmówcy, bardzo możliwe, że na serwer wgrany jest plugin, który nie celowo może zablokować funkcję admina na hasło.
Jeżeli dobrze wypełniłeś user.ini to nie widzę innego wyjścia..
Użytkownik Whitehouse edytował ten post 02.07.2010 17:37
Odpowiedz

  • +
  • -
Kowal - zdjęcie Kowal 02.07.2010

Niech kumpel sprawdzi czy w swoim configu nie ma innych modyfikacji setinfo _pw lub setinfo, bo jezeli tak to sie gryza i nie bedzie mu Twoje haslo dzialalo. Niech w cfg ma tylko Twoje haslo. Nieraz tak sie zdarza jak ktos sciaga cfg z neta lub od kumpla itp
Odpowiedz
Zablokowany