←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Mam problem

Zablokowany

  • +
  • -
AwArI@091 - zdjęcie AwArI@091 25.06.2010

Czy moze mi tkos dobrze opisac na czym polega konto vip
Odpowiedz

  • +
  • -
Raku129 - zdjęcie Raku129 25.06.2010

Ale w czym te konto vip bo nie kapuje?
Odpowiedz

  • +
  • -
.::PhaNtoMaS::. - zdjęcie .::PhaNtoMaS::. 25.06.2010

Tobie chodzi o Vip Plugin ? Jeśli tak to tam masz napisane co on daje tzn. jakie przywileje przynajmniej w ver. 3.0 Final, możesz ustawić cvarami oczywiście dokładne parametry. Jeśli Ci nie chodzi o Vip Plugin to napisz dokładniej bo taki temat to może w koszu wylądować...

P.S. maklerq15 zabójcze pole lokalizacja ^^ lecz powinno się kończyć na literkę "a" a nie "y" :)
Użytkownik .::PhaNtoMaS::. edytował ten post 25.06.2010 11:55
Odpowiedz

  • +
  • -
AwArI@091 - zdjęcie AwArI@091 26.06.2010

Tobie chodzi o Vip Plugin ? Jeśli tak to tam masz napisane co on daje tzn. jakie przywileje przynajmniej w ver. 3.0 Final, możesz ustawić cvarami oczywiście dokładne parametry. Jeśli Ci nie chodzi o Vip Plugin to napisz dokładniej bo taki temat to może w koszu wylądować...

P.S. maklerq15 zabójcze pole lokalizacja ^^ lecz powinno się kończyć na literkę "a" a nie "y" :)



Chodzi mi o konto vip tam gdzie daje sie adma w user.ini to tam mozesz dac tez konto vip i na czym ono polega
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukasz5 - zdjęcie Lukasz5 26.06.2010

Jeżeli masz plugin to dodaje wybranemu przez ciebie graczowi jakieś funkcje/przywileje, które nie ma zwykły gracz... ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 26.06.2010

nie zadne konto vip tylko zapewne chodzi o flage "a" czyli immunitet.... Jezeli dasz komus ta flage to zaden admin nie moze go ruszyc, ani kikiwac , banowac , slapac itd.... Mozna tylko specjalnymi komendami to uczynic...
Odpowiedz

  • +
  • -
.::PhaNtoMaS::. - zdjęcie .::PhaNtoMaS::. 01.07.2010

Jeśli Ci chodzi o vipa i jego przywileje to zapoznaj się z tym pluginem : Vip Plugin 3.0 Final - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Odpowiedz

  • +
  • -
Kowal - zdjęcie Kowal 02.07.2010

jak chcesz zrobic Vipa to mozesz tez swoje opcje nadac, wystarczy wymyslic sobie i jest to do zrobienia innymi pluginami, jak cos to pisz
Odpowiedz
Zablokowany