←  Dyskusje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Przeniesienie funkcji pluginow do itemow -...

Zablokowany

djpatryk - zdjęcie djpatryk 24.06.2010

Witam. Jak w temacie czy ktos bylby zainteresowany za okolo 5 zl przeniesienie funkcji z pluginu do itema. Przykladowo jest taki item z trujacym smokiem itp, i ja bym chcial miec taki item. Podejmie sie ktos? Moge placic sms albo przelewem

24 czerwiec 2010 - 14:57:
Nie ma nikogo chetnego?
Odpowiedz

  • +
  • -
TaKieCos - zdjęcie TaKieCos 26.06.2010

Witam. Jak w temacie czy ktos bylby zainteresowany za okolo 5 zl przeniesienie funkcji z pluginu do itema. Przykladowo jest taki item z trujacym smokiem itp, i ja bym chcial miec taki item. Podejmie sie ktos? Moge placic sms albo przelewem




Napisałes nie zrozumiale. Zamiast zdania " Przykladowo jest taki item z trujacym smokiem...." powinno byc "Przykladowo jest taki PLUGIN z trujacym smokiem"

CZy tak chciales to napisac??
Odpowiedz

Screeaam... - zdjęcie Screeaam... 28.06.2010

Witam. Jak w temacie czy ktos bylby zainteresowany za okolo 5 zl przeniesienie funkcji z pluginu do itema. Przykladowo jest taki item z trujacym smokiem itp, i ja bym chcial miec taki item. Podejmie sie ktos? Moge placic sms albo przelewem




Napisałes nie zrozumiale. Zamiast zdania " Przykladowo jest taki item z trujacym smokiem...." powinno byc "Przykladowo jest taki PLUGIN z trujacym smokiem"

CZy tak chciales to napisac??


Co z tego? I tak tego nie napiszesz.

Jemu chodzi o to, żeby zrobić item w Diablo z innego pluginu. Ja to za pierwszym razem zrozumiałem.
Odpowiedz

  • +
  • -
TaKieCos - zdjęcie TaKieCos 28.06.2010

tez zrozumialem za 1 razem.. ale napisal ze jest item trujacy smoke. a takowego niema
Odpowiedz

djpatryk - zdjęcie djpatryk 28.06.2010

No dobra nikt sie nie podejmuje. Niech ktoś to zamknie
Odpowiedz
Zablokowany