←  Forum

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

skarga

Zablokowany

Lyons - zdjęcie Lyons 05.06.2010

Chciałem zgłosić by adamek przywrócił mój temat ... w szukam pluginu i ujoł ostrzeżenie, ponieważ mój temat był zgodny z regulaminem a choćby nawet jak by był jakiś błąd to mógł poprawić a nie do kosza !
Odpowiedz

  • +
  • -
Change - zdjęcie Change 05.06.2010

adamek? ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 05.06.2010

Regulamin - Regulamin Forum - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

II. Pisanie tematów:
* Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią.


I mały quiz.

Co wyraża nazwa tematu "..." :?:
Odpowiedz

Lyons - zdjęcie Lyons 05.06.2010

Właśnie nie wiem jak się nazywa ten plugin i nie wiem jak go nazwać. Nie zabijanie ? Coś za dobrze nie brzmi ;/
więc jak go miałem nazwać ?
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 05.06.2010

Cokolwiek było by lepsze od trzech kropek. Nawet to niezabijanie. Bo w tym momencie widać że nawet nie spróbowałeś napisać tematu zgodnie z regulaminem.
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 05.06.2010

Dołączona grafika

Forum to społeczność tak jak każde inne. Czy ty poszedłbyś do Dyrektora za to że Nauczyciel Ci wpisał uwagę? Zakładam oczywiście, że nie znasz całego statutu szkoły.

To nawet już o wiek nie chodzi..
Takimi tematami szargasz reputacje innych . Nie treścią lecz samą ich obecnością. Przeczytaj regulamin, a potem działaj.

Internet to duża bariera, ale kultury i trochę pomyślunku człowiek nie przeskoczy.


Pozdro
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 06.06.2010

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pan Adamek zamyka temat warn był słuszny a teraz ide na walke z Gołotą. dziekuje, Dobranoc

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany