←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Serwer dedykowany czy VPS - cena Pomocy!

Zablokowany

  • +
  • -
Ekoludek - zdjęcie Ekoludek 03.06.2010

Siemka chciał bym kupić serwer dedykowany, nie chodzi o jakiś wielki, drogi. Chciał bym na nim postawić serwer 4FUN, Call of Duty no i może FFA slotów też nie chcę za dużo na call of duty to jakieś 18, 4FUN z 21 i na FFA jakieś 16 więc razem 54 sloty. Co mi polecicie, wiem że VPS raczej nie utrzyma 3 takich serwerów, biorąc pod uwagę że na tym co mam teraz COD jest prawie ciągle full. A co do ceny proszę nie za drogą do 150 zł max. Proszę o linki i który pakiet brać. I jakie będą pingi. Powinny być około 35-50.
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 04.06.2010

Za 150zł nie dostaniesz dedyka który utrzyma ~60 slot. Dogadaj się z jakąś firmą (np. ze mną ;P), przy zamówieniu 3 serwerów na raz pewnie uda Ci się dostać zniżkę i będziesz miał te 60slot za 150zł.
Odpowiedz

  • +
  • -
Ekoludek - zdjęcie Ekoludek 06.06.2010

A ty w jakiej firmie robisz czy coś?
Odpowiedz

  • +
  • -
Szyfrant - zdjęcie Szyfrant 06.06.2010

Dedyk > VPS
Jak chcesz rozwinąć serwerki to przyda CI się troszkę więcej pieniędzy
Odpowiedz

  • +
  • -
Ekoludek - zdjęcie Ekoludek 09.06.2010

A tak mniej więcej ile??, a i teraz to tylko 2 serwy po 22 sloty potrzeba mi co polecacie?
Odpowiedz

  • +
  • -
Ekoludek - zdjęcie Ekoludek 09.06.2010

Tylko jest problem mi chodzi o firmy co mają tanie i dobre dedyki, VPS a nie serwery gier.
Odpowiedz

  • +
  • -
NiceShoot.pl - zdjęcie NiceShoot.pl 15.06.2010

Może zainteresuje Pana nasza oferta serwerów VPS, do tego panel instalacji serwerami gier dzięki któremu będzie Pan mógł paroma kliknięciami zainstalować, skonfigurować i zarządzać serwerami gier:
BattleField 2 (v 1.5)
Call of Duty 4 (v 1.7)
Counter-Strike 1.6
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike: Source
San Andreas Multiplayer: 0.3a R4
Odpowiedz

  • +
  • -
comandos - zdjęcie comandos 15.06.2010

noo.. polecam niceshoot.pl xD sam mam od nich xD
Odpowiedz
Zablokowany