←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Szukam kilku pluginow

Zablokowany

Zawodowy - zdjęcie Zawodowy 28.05.2010

Szukam:

1. join_leave.amxx ; wyswietla info po wejsciu kogos na serwer np. Lolek wchodzi na serwer, lolek jest gotowy do gry, lolek odchodzi nq i pzdr
2. Ping.amxx ; zmniejsza ping na serwerze
3. descriptive_fire_in_the_hole.amxx ; dodaje rodzaj granata w radio np. [HE], [FLASH] itp.
4. mutemenu.amxx ; po wpisaniu /mute kazdy gracz moze zamutowac innego
5. menu_by_aCe.amxx ; po wpisaniu /menu wyswietla menu ktore edytujemy w html'u w cstrike/serwery.txt, zasady.txt oraz kup_admina.tx
6. Galileo.amxx ; Glosowanie mapy..., vote, rtv itp.
7. c4.amxx ; licznik do wybuchu c4 ( Bomba wy***ie za : 35 )
8. show_ips.amxx ; po wpisaniu /ip wyswietla w konsoli ip wszystkich graczy na serwerze
9. wymuszanie_interpu.amxx ; wymusza interp 0.01 i powiadamia o tym niebieskim napisem po lewej stronie w HUD
10. server_connect_message.amxx ; przy laczeniu sie z serwerem informacja na dole ekranu
11. runplanting.amxx ; bieganie z paka na bs'ie
12. blackedit.amxx ; do robienia fotek graczom poprzez amxmodmenu > 8. Komendy Klienta ( robi 5 ss ) oraz amx_1000 "nick_gracza" - robi mu 1000 ss!
13. ultimate_sounds_PL.amxx ; dzwieki typu multikill, headshot , ostro, o ***** jaki dupszot itp.
14.admin_spec_esp.amxx ; Admin po smierci ma wh
15.Wynik.amxx ; pokazuje co runde wynik na poczatku rundy np. CT prowadzi 2 : 0.. odpowiednim kolorem
16.Cod moda
Użytkownik Zawodowy edytował ten post 28.05.2010 21:34
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 28.05.2010

Ziomek naucz się korzystać z Wujka Google! i z Szukajki

Jeśli chcesz zmodyfikować jakiś plugin a nie umiesz tego to napisz to o ni a nie dawaj kilkadziesiąt pluginów co sama nazwa to w google wyskakuje na pierwszym miejscu ;]
Odpowiedz

  • +
  • -
.::PhaNtoMaS::. - zdjęcie .::PhaNtoMaS::. 28.05.2010

Zawodowy .. ehh mam do ciebie 2 rzeczy
1. Dokładnie cytowałeś moje plugins.ini z serwera tzn. wycinek.. co do jot ( jednej literki )
2. Poszukałbyś w Lista Pluginów AMXX - Nieoficjalny polski support AMX Mod X podałem ci nazwy dokładne... i do tego masz alfabetycznie a ty SoleR nie powinieneś mu nawet podawać bo powinien używać tego : Lista Pluginów AMXX - Nieoficjalny polski support AMX Mod X i szukaj bo tylko nasz czas traci a sam sobie by znalazł szybciej..
3. A nie przepisuje z mojego plugins.ini zamiast samemu pluginy znajdować.. Ale dobra niech będzie SolaR podałeś mu więć temat do zamknięcia.. Ale nie rób więcej takich tematów Zawodowy i nie spisuj kogoś plugins.ini bo trochę samodzielności, bez przesady...
[uwaga]Solar chciał zarobić + :D [/uwaga]
Użytkownik Mafia.^ edytował ten post 28.05.2010 23:54
Odpowiedz

Zawodowy - zdjęcie Zawodowy 28.05.2010

1. Dokładnie cytowałeś moje plugins.ini z serwera tzn. wycinek.. co do jot ( jednej literki )

wiem bo ich szukam.
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 28.05.2010

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Bo szukaj nie boli.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany