←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

problem z serverami

Zablokowany

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 27.05.2010

witam mam taki bardzo nieciekawy i denerwojacy problem wiekrzosc serverow na ktorych gram pozwala adminom uzywac amx_exec jak moge to zablokowac? nie chodzi mi o ustawienie config.cfg na read only chodzi mi oto aby zablokowac ta komende
np. admin da ci taka komende amx_exec "nick" "quit" i co sie dzieje?? wkorwiasz sie bo jakis zj** wylaczyl ci gre!
Użytkownik Duffnexter edytował ten post 27.05.2010 02:24
Odpowiedz

  • +
  • -
camilost - zdjęcie camilost 27.05.2010

Zmień w pluginie flagę dostępu, lub usuń daną flagę adminowi, jaką plugin używa do tej komendy.
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 27.05.2010

yy a nie wgrywałeś czasem na serwer / y plugin cs_quit ?? w nim coś takiego było a jeśli nie wchodzisz do user.ini usuwasz adminom flagę g albo h (Nie pamiętam za bardzo ;]) usuń sobie spróbuj wyłączyć sobie cs ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 27.05.2010

ludzie czy wy umiecie czytac? jak bym mial problem z serverem to bym napisal w amxmod dziale to nie sa moje servery ja chce zrobic alias aby nikt niemugl mnie wywalic z servera dzięki tej kimedzie
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 27.05.2010

A robiłeś to co ja napisałem ??
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 27.05.2010

ludzie czy wy umiecie czytac? jak bym mial problem z serverem to bym napisal w amxmod dziale to nie sa moje servery ja chce zrobic alias aby nikt niemugl mnie wywalic z servera dzięki tej kimedzie


"kimedzie" - sam żeś jest jak ta "kimeda" :mur: Nie ma opcji żeby takie coś wykonać.
Odpowiedz
Zablokowany