←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

HUD.

Zablokowany

  • +
  • -
Hkn - zdjęcie Hkn 23.05.2010

MAM PYTANIE. Jak Zrobic 2 HUD MESSAGE, nad tym z klasa,itd . Albo Po Drugiej Stronie ekranu ?
Odpowiedz

  • +
  • -
DaddyKuba - zdjęcie DaddyKuba 23.05.2010

Co ma być napisane w tym hudzie ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Hkn - zdjęcie Hkn 23.05.2010

dzięki, lae nie o to mi chodzi . Poniewaz W Tym HUD gdzie jest napisany lvl,klasa itd ... Jest ograniczona ilosc znakow , chcialem to rozdzielic na 2 hudy. ten 2 aby byl nad tym 1 . pomoze ktos ?

PS. W Tym Wyzej Ma Byc Klasa I LVL .
Odpowiedz

  • +
  • -
SoLiD - zdjęcie SoLiD 23.05.2010

W
public updateHUD masz:
				new Msg[512]
set_hudmessage(255, 255, 255, 0.78, 0.65, 0, 6.0, 3.0)
format(Msg,511,"Nick: %s^nPoziom: %i^nKlasa: %s^nPrzedmiot: %s^nInteligencja: %i^nSila: %i^nZwinnosc: %i^nZrecznosc: %i",pname,player_lvl[index],Race[player_class[index]],player_item_name[index], player_intelligence[index],player_strength[index], player_dextery[index], player_agility[index])
show_hudmessage(id, Msg)

Kliknij pod nią i użyj generatora hud w AMXX-Studio... Tam możesz se kolor wybrać i miejsce...
Odpowiedz

  • +
  • -
LeOn - zdjęcie LeOn 24.05.2010

new Msg[512]
                                set_hudmessage(255, 255, 255, 0.78, 0.65, 0, 6.0, 3.0)
                                format(Msg,511,"Nick: %s^nPoziom: %i^nKlasa: %s^nPrzedmiot: %s^nInteligencja: %i^nSila: %i^nZwinnosc: %i^nZrecznosc: %i",pname,player_lvl[index],Race[player_class[index]],player_item_name[index], player_intelligence[index],player_strength[index], player_dextery[index], player_agility[index])            
                                show_hudmessage(id, Msg)
Co, gdzie i jak dodać aby było tak:
Nick
Poziom
Klasa
Przedmiot
I tu pod przedmiotem wytrzymałość przedmiotu??
Inteligencja
Siła
Zwinność
Zręczność
Odpowiedz

  • +
  • -
SoLiD - zdjęcie SoLiD 24.05.2010

Hnk napisz do mnie na gg: 12158059 a ci zrobię ten HUD
Odpowiedz
Zablokowany