←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Szukamy sponsorów! Więcej w temacie!

Locked

  • +
  • -
Kaskader's Photo Kaskader 18.05.2010

Witam. Jesteśmy siecią serwerów Counter Strike ale czytaj dalej bo nie tylko o to chodzi! Jako H@ założyłem najpierw jeden serverek z lipną stronką ale rozrastał się i był ciągle pełen. I tak powstała nasza sieć z dwóch serwerów (4FUN i ZombieMod) przeszło do 7 serwerów. Lecz na serwerach jest mały ruch, gdyż nie dawno zostało zmienione ip tych dwóch i dodane 5 serverów. Lecz mi to jakoś na razie nie wystarcza i to jest właśnie przyczyna założenia tematu. Mamy ambicje i chcemy je spełnić. Zaoferujemy reklamę na każdym z serwerów i na forum. A w tym temacie szukam dwóch lub jednego sponsora. Chcemy poszerzyć działalność o jeden server SAMP. Czytaj dalej a dowiesz się szczegółów.

Adres strony: cs.strefa24.info
Niby subdomena ale na końcówce .info, gdyż mam subdomene na domenie brata.

1 sponsoring

Szukamy sponsora na serwery CS które teraz istnieją. Miałoby być to w takiej formie. My dajemy wam reklamę na forum i serwerach wszystkich, polecanie znajomym i wysyłanie waszych ofert na email naszym userom. W zamian oczekujemy przesyłania co miesiąc 80zł na konto castpol.pl tam gdzie wykupujemy serwery, przez co byłyby one sponsorowane.


2 sponsoring

Szukamy też sponsora na server SAMP w firmie castpol.pl lub jeżeli jesteś hostingodawcą w twojej:) Jego wymagania to 100 slotów jako publiczny server. Płatność przez was co miesiąc. W zamian oferujemy reklamę na wszystkich serverach, tym i na tych Counter Strike, rozsyłanie waszych ofert na email naszym userom, polecanie znajomym, wasz adres strony w nazwie(jeżeli taki jest, aby nie za długi).

Oferty przyjmuję na GG: 10786448

Z góry pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
kur3k's Photo kur3k 18.05.2010

Jestem w stanie Ci zaoferować całą maszynę za jeden link w stopce, serwer stoi w Poznaniu. Maszyna warta 20tys.
Quote
Locked