←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

ninja naswietlenie

Zablokowany

  • +
  • -
Joke - zdjęcie Joke 16.05.2010

Wersja amxx'a: Najnowsza 1.8.1
DiabloMod: Najnowszy 5.9l
Opis problemu:
Mam taki problemik że po wgraniu fixów naświetlenie latarką znika dopiero po zmianie broni przez ninje. Widziałem inny temat ale tam sprawy zostały załatwione na pw. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc a potrzebowałby mojego sma to wyślę na pw ;) Pozdrawiam


@ Poprawka. Ściągnąłem oryginalny dbmod_5.9l i taki sam problem z naswietlaniem ;/
Użytkownik Joke edytował ten post 16.05.2010 19:06
Odpowiedz

  • +
  • -
Joke - zdjęcie Joke 17.05.2010

bo tak jest, ja bynajmniej tak mam,


Po co się wypowiadasz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia? Czy ja napisałem w temacie "zgłaszać się kto ma tak samo"? Nie bardzo, nadal proszę o pomoc :D
Odpowiedz

  • +
  • -
ZiuTeK - zdjęcie ZiuTeK 19.05.2010

Ja tez tak mialem raz po wgraniu fixow ale pozniej jeszcze raz na nowym sma je wgrywalem i juz wszystko bylo ok.
Raz tez tak mialem gdy testowalem plugin gdy na serwrze mialem wgrane pluginy takie jak knife-mod lub cos co ustawia rengering graczy czyli spawn_protection lub chyba jeszcze amx_super.
Odpowiedz

  • +
  • -
Joke - zdjęcie Joke 19.05.2010

Wyłączyłem wszystkie pluginy , wgrałem oryginalny mod i to samo ;]


@

hmmm a moze dodaj takie cos ze co jakis czas na ninji przeklada bron? Np co 10sek?


takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje, poza tym na pewno by to także przeszkadzało ..
Użytkownik Joke edytował ten post 20.05.2010 17:26
Odpowiedz

bogery15 - zdjęcie bogery15 20.05.2010

hmmm a moze dodaj takie cos ze co jakis czas na ninji przeklada bron? Np co 10sek?
Odpowiedz

  • +
  • -
Joke - zdjęcie Joke 22.05.2010

No nic widze że nikt nie ma pomysłu co może być źle, no to na partyzanta i zmiana broni na ostatnio używaną gdy naświetlenie powinno zniknąć, kod niżej jeśli ktoś by chciał

public un_rander(task_id)
{
new id = task_id - TASK_FLASH_LIGHT
if(is_user_connected(id)) set_renderchange(id)
Display_Icon(id,0,"dmg_bio",255,0,0)
client_cmd(id, "lastinv")
}
Odpowiedz
Zablokowany