←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Steam Dedicated Server

Zablokowany

  • +
  • -
GaCeK - zdjęcie GaCeK 16.05.2010

Witam, mam pytanie, czy jest możliwe postawienie więcej niż 1 serwera na Steam Dedicated Server? mam już 1 serwer, drugiego stawia się tak samo tylko wystarczy port zmienić ale wczytuje te same pliki czyli jeżeli w pliku users.ini będą dodani administratorzy serwera na tym serwerze 1 to na 2 będą ci sami, ponieważ pobiera pliki z tego 1, da się jakoś zrobić tak aby można było postawić 2 serwery z różnymi modami?
Odpowiedz

  • +
  • -
GaCeK - zdjęcie GaCeK 16.05.2010

tak tylko zauważ iż to jest na serwerze dedykowanym? tam jest całkiem inna sprawa a jeżeli się mylę to mnie popraw i napisz mi instrukcję jak to zrobić, ponieważ jak skopiuję katalog z serwerem, to jedyne czego szuka serwer po odpaleniu HLDS to steam.dll
Użytkownik GaCeK edytował ten post 16.05.2010 14:36
Odpowiedz

hardbot - zdjęcie hardbot 16.05.2010

yyy nie zrobisz sobie na steamnie dwóch serwerów :]
jedynie co zostaje to sobie ściągnać Counter Strike 1.6v Server Creator coś takiego dobre to jest ;] albo możesz sobie jeden postawić na Steam a drugi na tym co podałem PS: ten program pobiera wszystko co jest potrzebne do HLDS ;]
Odpowiedz

  • +
  • -
GaCeK - zdjęcie GaCeK 16.05.2010

a serwer będzie jako steam czy nonsteam?

jeszcze dodatkowe pytanie co do tego programu, czy da się na nim kilka serwerów postawić z różnymi modami?
Użytkownik GaCeK edytował ten post 16.05.2010 16:23
Odpowiedz
Zablokowany