←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czy cole na jailu moga sie zapisywac?

Locked

bogery15's Photo bogery15 05.05.2010

Elo mam plugin ze za zabicie ct zdobywa sie cole jak sie podniesie i moje pytanie czy da sie tak zeby one sie zapisywaly, nie tylko na 1 mapke tylko do wyczerpania? Zeby sie zapisywaly na steam id i ip jak ktos nie ma steama.

Tutaj jest ten jail shop:
Jailshop - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 05.05.2010

nVault czy MySQL?
Quote

bogery15's Photo bogery15 05.05.2010

MySql
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 05.05.2010

Postaram się zdążyć do weekendu, ale mogę zapomnieć albo po prostu nie znaleźć czasu, więc jakbym długo tu nie wysłał kodu pisz PW.
Quote

bogery15's Photo bogery15 05.05.2010

Okey :D dzięki
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 06.05.2010

Sprawdź to :D

cola_mysql_hostname "127.0.0.1"
cola_mysql_username "root"
cola_mysql_password "root"
cola_mysql_dbname "cola"

Attached Files

Quote

bogery15's Photo bogery15 06.05.2010

Niestety nie działa, gdy mam ten plugin nie dodaje mi pkt za coca cole i nieraz wylatuja po 2.
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 06.05.2010

Oryginalny kod kompilował się z 18 ostrzeżeniami i spamował komunikatami w chacie i konsoli. Wygładziłem go lekko. Sprawdzę rzeczy, o których mówisz.

Mimo to ważniejsze dla mnei byłoby stwierdzenie czy cole się zapisują xD
Quote

bogery15's Photo bogery15 06.05.2010

wiem, ale nie mam jak sprawdzic jak coli nie daje ;/
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 06.05.2010

Nawet zero coli zapisuje się w bazie danych :D

Z testów, które przeprowadziłem wynika, że punkty są jednak dodawane. Są 3 możliwości:
- popełniłeś błąd przy kompilacji lub podmianie (zmieniłem nazwę pliku)
- źle uzupełniłeś dane MySQL co może negatywnie wpływać na przebieg pracy pluginu
- wysłałem nie ten kod co chciałem :P

Łap archiwum ze źródłem i pluginem z oryginalną nazwą pliku, może tym razem nam się uda

Attached Files

Quote

  • +
  • -
dad's Photo dad 06.05.2010

A jak już jesteśmy przy sprawie jailshop'u. Czy zrobiłeś może tak że nie tworzy więlki się plik Logów ? Bo w ciągu kilku dni zrobił mi sie 10+ gb log
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 06.05.2010

Ja to dziś pisałem to i nie mój kod testowałeś w ciągu tych kilku dni, a sam mod jest autorstwa GoQ o ile dobrze pamiętam.

Jednak podczas testów znalazłem w konsoli serwa kilkaset wpisów od tego pluginu, zanim go poprawiłem i wysłałem w tym temacie, więc pewnie u Ciebie sprawa wygląda podobnie. Jak chcesz się pozbyć wpisów to zamień funkcję cs_get_user_weaponid czy jakoś tak na get_user_weapon i już :D
Quote
Locked