←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

3 pytania

Zablokowany

  • +
  • -
Valito - zdjęcie Valito 04.05.2010

1. jak stworzyć funkcje żeby cały czas zmieniała widoczność? (może być tak jak w pokemodzie , a może być jak w war3)
2. Jak stworzyć statystykę która dawałaby + 0.2 do obrażeń za punkt? (głównie mam problem z funkcja, na podstawie innych już zrobiłem)
3. Jak zrobić że można nosić 5 itemów naraz, i jak stworzyć nowy spis za co się dostaje te itemy. (nie chcę w tym itemów typu 1/1 z granata chce 15 itemów tego typu)
@edit
Własny spis już wiem (wszystko zrobić jak na award_item tylko zmienić nazwę i utkilla :)
Użytkownik Valito edytował ten post 04.05.2010 12:29
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 04.05.2010

5 itemow naraz :?: musisz zrobic menu dropa w ktorym sprawdzasz ile masz itemow i tyle masz opcji w menu do wyrzucenia potem albo wczesniej robisz tablice [33][5] przechowujaca itemy zamiast zwyklej [33] i dodawanie itemu robisz do elementu tablicy ktory jest wolny (wartosc 0 ) najlepiej dodatkowa zmienna przechowywujaca liczbe itemow + zabezpieczenie zeby nie miec za duzo itemow :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Valito - zdjęcie Valito 04.05.2010

Czyli jak stworze nowy spis itemów i ustawie że tam może być max 5 to nadal będzie max 1 w starym? (ciut złe pytanie zadałem ;P)
Odpowiedz
Zablokowany